13 Σεπ

Υπεύθυνος Τεχνικού Τμήματος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η qmetric | HR Career Solutions επιθυμεί να στελεχώσει για λογαριασμό πελάτη της τη θέση του / της Υπευθύνου Τεχνικού Τμήματος Κωδικός θέσης: ΤΜ2 Η εταιρία-πελάτης: Η εταιρία κατέχει ηγετική θέση στον κλάδο των αγροτικών εφοδίων με δυναμική παρουσία και στο εξωτερικό. Διακρίνεται για την πολυσχιδή...

Σχετικες Αγγελιες

06 Ιουν
Πανελλήνια [Λογιστική Εταιρία]

Λογιστική εταιρία στη Νέα Φιλαδέλφεια αναζητά άτομο για την κάλυψη της θέσης: Υπεύθυνος Τμήματος Μισθοδοσίας Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε θέση έκδοσης μισθοδοσίας Άριστη γνώση εργατικής νομοθεσίας (συμβάσεις εργασίας, μερική απασχόληση, ωράρια, αποδοχές, άδειες, εγκυμοσύνες,

20 Ιουν
Πανελλήνια [Μεγάλη εταιρία που δραστηριοποιείται στο πεδίο των περιβαλλοντικών έργων (διαχείρισης απορριμμάτων - ανακύκλωσης)]

Υπεύθυνος Έργου Μεγάλη εταιρία που δραστηριοποιείται στο πεδίο των περιβαλλοντικών έργων (διαχείρισης απορριμμάτων - ανακύκλωσης), ενδιαφέρεται να προσλάβει άμεσα Υπεύθυνο Έργου για την δραστηριότητά της στην Ελλάδα με έδρα την Αττική. Ο ρόλος: Παρακολουθεί έργα της Αττικής αλλά και άλλων

20 Ιουν
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Διαθέτεις εμπειρία στη διαχείριση των οικονομικών μιας εταιρίας; Έχεις αποκτήσει γνώσεις έχοντας εργαστεί σε λογιστήρια εμπορικών εταιριών; Μεγάλη εταιρία στον χώρο της εμπορίας τεχνολογιών υπηρεσιών υγείας είναι σε αναζήτηση υπευθύνου των οικονομικών υπηρεσιών της. Παροχές: Η εταιρία για

18 Ιουν
Πανελλήνια [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Υπεύθυνος Πωλήσεων (SAL 3105), Αθήνα Περιγραφή: Κορυφαία εταιρία εμπορίας και επισκευής ιατρικών μηχανημάτων, αναζητά Υπεύθυνο Πωλήσεων για την περαιτέρω ανάπτυξή της. Καθήκοντα θέσης: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα αναλάβει την πώληση των προϊόντων της εταιρίας καθώς και την υποστήριξη του

18 Ιουν
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας ελληνικής εταιρίας,