13 Σεπ

Promoters WIND Λάρισα

Λάρισα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ, από τις πλέον δυναμικές και αξιόπιστες εταιρείες τηλεπικοινωνιών και προώθησης προϊόντων αναζητά άμεσα άτομα στη Λάρισα, για τις προωθητικές ενέργειες προϊόντων καρτοκινητής τηλεφωνίας της Wind, που πραγματοποιείται σε εξωτερικούς χώρους.

Η εταιρεία προσφέρει :
Μηνιαίο μισθό
Πρόσθετα bonus επίτευξης στόχων
Ασφαλιστική κάλυψη
Συνεχή εκπαίδευση σε τεχνικές marketing
Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης
Ευχάριστο, νεανικό και αξιοκρατικό περιβάλλον εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα:
Άνεση στην επικοινωνία, αποτελεσματικότητα, αποφασιστικότητα και επιμονή στους στόχους
Να είναι άμεσα διαθέσιμοι για εργασία
Να διαμένουν μόνιμα ή εποχιακά (φοιτητές/τριες κ.λπ.) στην περιοχή της Λάρισας

Βιογραφικά αποστέλλονται στο hr@mirmidon.gr

Telephone
ConnectPhone