13 Σεπ

οδηγός

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία ανακύκλωσης ρούχων και υποδημάτων EastWest Greece που δραστηριοποιείται στη Θέρμη, αναζητά οδηγό κάτοχο διπλώματος κατηγορίας Β για εργασία εντός του Ν. Θεσσαλονίκης. Η γνώση της γερμανικής ή αγγλικής γλώσσας θα συνεκτιμηθεί.

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα γραμμένο στα Αγγλικά ή στα Γερμανικά, στην παρακάτω διεύθυνση: t.k@eastwest-greece.com

Telephone
eastwest

Σχετικες Αγγελιες

06 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ]

Ζητείται έμπειρος-η οδηγός διεθνών μεταφορών με Ε κατηγορίας δίπλωμα, ADR και ΠΕΙ από μεταφορική εταιρία που πηγαίνει στην Κεντρική Ευρώπη και γνώσεις από ανατολικά. Τηλέφωνο επικοινωνίας 6945375827 Ώρες επικοινωνίας ΔΕ-ΠΑ 09:00-16:00 Εδρα Θεσσαλονίκη

16 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο

16 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΝ ΙΚΕ]

ΟΔΗΓΟΣ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Αρμοδιότητες: ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΑΠΟΘΗΚΗΣ ,ΔΙΑΝΟΜΗ ΣΕ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ & ΣΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΕΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΕΝΤΑΕΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΘΕΣΗ , ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ,ΓΝΩΣΕΙΣ Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ECDL , ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΑΣ Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

13 Ιουν
Πανελλήνια [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Διασώστης / Οδηγός Ασθενοφόρου Απαραίτητα προσόντα: Πιστοποίηση από το Ε.Κ.Α.Β. Εμπειρία στην οδήγηση Πλήρης απασχόληση. Περιοχή εργασίας: Αθήνα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Αναγράφοντας τον κωδικό «24». Τα στοιχεία που θα υποβάλετε θα χρησιμοποιηθούν μόνο από Το

12 Ιουν
Πανελλήνια [HEISTERKAMP TRANSPORT GmbH]

Επαγγελματίας Οδηγός (CE) Ψάχνετε για μία καλή και ασφαλή δουλειά ως οδηγός φορτηγού (CE) σε μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες μεταφορών στην Ευρώπη; Προσλαμβάνουμε για μία θέση στο Travemünde και στο Hamm. Περιγραφή θέσης εργασίας: Μεταφέρουμε και παραδίδουμε αγαθά σε όλη τη Γερμανία και σε άλλες χώρες