09 Οκτ

ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΕΣ ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΕΩΣ 35 ΕΤΩΝ , Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ, ΙΧ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ.
ΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΤΟ e-mail: resume.ledenergy@gmail.com με ένδειξη ΠΩΛΗΤΗΣ

ENERGY PLUS

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουλ
Πανελλήνια [RM INTERNATIONAL]

Η Rm International, εταιρία διοργάνωσης εμπορικών εκθέσεων με 25 χρόνια εμπειρίας στον χώρο, ζητά Άτομα για Τηλεφωνικές Πωλήσεις για σύναψη εμπορικών συμφωνιών με υποψήφιους πελάτες. Επιθυμητά προσόντα: Απολυτήριο μέσης ή ανώτερης εκπαίδευσης Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη στις πωλήσεις παροχής

18 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Respect Advertising]

Η εταιρία μας αναζητά 3 νέους/νέες για την κάλυψη νέων θέσεων του τμήματος πωλήσεων. Αν έχετε άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες, έχετε όρεξη για μάθηση και είστε ένας ομαδικός παίκτης/τρια αποστείλετε το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική μας διεύθυνση. Οι υποψήφιοι που θα επιλεχθούν θα είναι υπεύθυνοι για την προώθηση υπηρεσιών και την εξυπηρέτηση πελατών. email: info@respectadv.gr

17 Ιουλ
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΙΑ]

Ζητούνται άτομα από εμπορική επιχείρηση τροφίμων, ως πωλητές, για μερική ή πλήρη απασχόληση, Τηλ. 6984318664 αποστολη βιογραφικου: pantazis1707@gmail.com

13 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Διαφημιστική εταιρία]

Άτομα για Διαφημιστική Εταιρία Η εταιρία μας είναι μία νεοσύστατη διαφημιστική εταιρία και στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιλέγει 3 φιλόδοξα άτομα έως 33 ετών, άμεσα διαθέσιμα, με επικοινωνιακό και ευχάριστο χαρακτήρα, με προϋπηρεσία ή χωρίς, για τη στελέχωση των τμημάτων της στη Θεσσαλονίκη. Η

13 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Διαφημιστική Εταιρεία]

Η εταιρεία μας είναι μία νεοσύστατη διαφημιστική εταιρεία και στα πλαίσια της ανάπτυξής της επιλέγει 3 φιλόδοξα άτομα έως 33 ετών, άμεσα διαθέσιμα, με επικοινωνιακό και ευχάριστο χαρακτήρα, με προϋπηρεσία ή χωρίς, για τη στελέχωση των τμημάτων της στην Θεσσαλονίκη. Η εταιρεία μας προσφέρει πλήρη εκπαίδευση. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα (με πλήρη στοιχεία επικοινωνίας) στην ηλεκτρονική διεύθυνση: recruiting@elevenmarketing.gr