12 Οκτ

Άνοιγμα 3 νέων Θέσεων μέχρι τέλος του Έτους

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ, μέλος του Ομίλου της Εθνικής Τραπέζης της Ελλάδος και ο μεγαλύτερος Χρηματοοικονομικός Όμιλος, δημιουργεί νέες θέσεις και επιλέγει άμεσα 3 Στελέχη, με φιλοδοξία και άριστες επικοινωνιακές ικανότητες.

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Απαιτούμενα προσόντα Υποψηφίων:

Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
Επικοινωνιακές, Οργανωτικές & Ηγετικές δεξιότητες
Διάθεση για Καθοδήγηση-Εκπαίδευση
Στρατηγική Σκέψη
Ευελιξία- Διάθεση για Συνεργασία-Ομαδικότητα
Διάθεση για Προσφορά και Δίκαιη Ανταμοιβή
Ακεραιότητα, Εργατικότητα, Φιλοδοξία
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:Παρέχονται:

Συνεχής Εκπαίδευση - Υποστήριξη
Yψηλές αμοιβές αναλόγως προσόντων
Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
Επαγγελματική εξέλιξη
Bonus
Oμαδική ασφάλιση

Telephone
ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ