06 Σεπ

Οδηγός λεωφορειου

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουν
Κασσάνδρεια [ΠΕΤΚΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Δ, ΠΕΙ, ΚΑΡΤΑ ΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟ Επιθυμητά Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ Η εταιρία προσφέρει:

19 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΚΤΗΜΑ ΧΕΙΜΩΝΙΔΗ]

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΖΗΤΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΛΑΒΕΙ ΑΜΕΣΑ ΟΔΗΓΟ-ΔΙΑΝΟΜΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΧΩΡΑ. Αρμοδιότητες: ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΘΕΣΗ, ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ Γ ' ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ Π.Ε.Ι Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΜΙΣΘΟΣ 600€

16 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΝ ΙΚΕ]

ΟΔΗΓΟΣ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Αρμοδιότητες: ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΑΠΟΘΗΚΗΣ ,ΔΙΑΝΟΜΗ ΣΕ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ & ΣΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΕΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΕΝΤΑΕΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΘΕΣΗ , ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ,ΓΝΩΣΕΙΣ Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ECDL , ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΑΣ Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

16 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο

13 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΚΡΙΟΣ ΑΕΒΕ]

Εταιρεία διανομής κρεάτων με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητεί οδηγό.Απαραίτητα προσόντα : δίπλωμα Γ κατηγορίας, ΠΕΙ και προυπηρεσία σε ανάλογη θέση. Βιογραφικά στο tiriakidou@yahoo.gr