06 Σεπ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Βρεφονηπιοκόμος
Αρμοδιότητες: Φροντίδα και δημιουργική απασχόληση Βρεφών
Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση είναι απαραίτητη
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΖΗΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Μουτσιαράς Γεώργιος]

Τεχνίτης Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Η/Υ, Αγγλικά Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

14 Ιουν
Θεσσαλονίκη [XENOS PACKAGING AE]

Περιγραφή Θέσης ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΣΕ ΩΡΑΡΙΟ ΑΓΟΡΑΔ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ., ΔΙΠΛΩΜΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ, ΕΥΧΕΡΕΙΑ ΛΟΓΟΥ. Επιθυμητά Προσόντα: ΕΜΦΑΝΙΣΗ ,ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ,ΗΘΟΣ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ ΚΑΙ ΠΟΣΟΣΤΑ

13 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Cibologimata]

Ζητείται διανομέας στο κατάστημα Cibologimata στο Ελευθέριο Κορδελιό Θεσσαλονίκης με δικό του μηχανάκι για 5ωρη εργασία / 6 μέρες την εβδομάδα / 3,7 ευρώ την ώρα. Για εναλλακτικό ωράριο ή περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με το email μας. Είδος Εργασίας: Μερική απασχόληση Cibologimatawork@gmail.com

13 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΑΠΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.

13 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΧΔΚ ΑΕ]

ΜΗΧΑΝΟΤΕΧΝΙΤΗΣ Αρμοδιότητες: ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ