26 Σεπ

ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΥΧΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ή ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η τεχνική εταιρεία Icon Group ζητάει άμεσα για μόνιμη και πλήρη απασχόληση ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΥΧΟ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟ ή ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ Π.Ε. για απασχόληση στο τμήμα Κλιματισμού.
Προϋπηρεσία σε Τεχνική Εταιρεία θα εκτιμηθεί.
Αποστολή βιογραφικών στο hr@iconstruction.gr η στο Fax 2108314016
www.iconstruction.gr

ICON GROUP ΤΕΧΝΙΚΗ

Η Icon Group εξειδικεύεται στον σχεδιασμό, την προμήθεια, κατασκευή, εγκατάσταση, θέση σε λειτουργία και συντήρηση Ηλεκτρομηχανολογικών εφαρμογών, με ολοκληρωμένες λύσεις. Η εταιρεία δραστηριοποιείται στο χώρο από το 1978.

Σχετικες Αγγελιες

29 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλος όμιλος εταιριών παροχής υπηρεσιών]

Από μεγάλη εταιρία παροχής υπηρεσιών στη Θεσσαλονίκη, ζητείται αποκλειστικά Διπλωματούχος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ή Διπλωματούχος Μηχανολόγος Μηχανικός πλήρους απασχόλησης (κωδικός θέσης: ΕΝΕΛ-11/2018) Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η αποκλειστικά Πολυτεχνικής Σχολής (ΑΕΙ) Τουλάχιστον

26 Νοε
Αθήνα [RANDSTAD]

Είσαι Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος Mηχανικός και διαθέτεις εμπειρία ως Cost Estimator Engineer σε τεχνική ή κατασκευαστική εταιρία; Εάν εργάζεσαι ήδη ως Cost Estimator και ψάχνεις το επόμενο επαγγελματικό σου βήμα σε μία καταξιωμένη εταιρία δίνοντας προσοχή στη λεπτομέρεια και διαθέτοντας την όρεξη να μπεις σε ένα

07 Δεκ
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group S.A. στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής της αναζητά για τα κεντρικά γραφεία της στη Θεσσαλονίκη Μηχανολόγο ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό με ειδίκευση στον τομέα της ενέργειας. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ Άριστη γνώση αγγλικών Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ Επιθυμητά προσόντα: Μεταπτυχιακός

30 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλη εταιρία μελετών τεχνικών έργων]

Από μεγάλη εταιρία μελετών τεχνικών έργων στη Θεσσαλονίκη, ζητείται Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος Μηχανικός πλήρους απασχόλησης. (Κωδικός θέσης: ΠΥΡ-11/2018) Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΑΤΕΙ Τουλάχιστον διετής επαγγελματική εμπειρία στην εκπόνηση μελετών πυροπροστασίας για

26 Νοε
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Είσαι Διπλωματούχος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και διαθέτεις εμπειρία σε διαδικασίες ελέγχου πιθανών επεμβάσεων σε μετρητές; Εάν είσαι ικανός να διεκπεραιώνεις ταυτόχρονα πολλές αρμοδιότητες και με προσήλωση στην επίτευξη στόχων, τότε ίσως η συγκεκριμένη θέση εργασίας είναι για εσένα.  Για