16 Νοε

Θέσεις εργασίας σε καταστήματα καλλυντικών

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία Thema Adv ζητά άμεσα εμφανίσιμες νέες και νέους ηλικίας απο 20 έως 35 ετών για την προώθηση προϊόντων σε εμπορικά καταστήματα καλλυντικών της Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:
Οι υποψήφιοι θα προωθούν προϊόντα επώνυμης μάρκας καλλυντικών (Αρώματα, Μακιγιάζ, Κρέμες, κ.α.) σε μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων καλλυντικών.

Απαραίτητα Προσόντα:
• Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε πωλήσεις- προώθηση καλλυντικών
• Προσεγμένη εμφάνιση
• Επικοινωνιακές ικανότητες
• Δυναμικός χαρακτήρας
• Ομαδικό πνεύμα

Η εταιρία προσφέρει:
• Μηνιαίος αποδοχές με ασφάλιση συν bonus
• Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης
• Συνεχόμενη εκπαίδευση

Thema Adv
Thema Adv
thema-adv.gr/

Η διαφημιστική εταιρεια Thema Adv δραστηριοποιείται στο χώρο της προώθησης προϊόντων και υπηρεσιών, στοχεύοντας να αποτελέσει τον συνδετικό κρίκο ανάμεσα σε επιλεγμένες εταιρείες και τον τελικό καταναλωτή.