16 Ιαν

Ζητουνται Νεοι/Φοιτητες / Σπουδαστες

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Νέοι/Φοιτητές/Σπουδαστές για παρκο δραστηριοτητων στην Μαλακασα . Ασφαλιση και καλες αποδοχες , Ευελικτο ωραριο . Κατα προτίμηση απο γυρω περιοχες

Σχετικες Αγγελιες

09 Αυγ
Αθήνα [ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΚΑΥΣΙΜΩΝ]

Μεγάλη πετρελαϊκή εταιρεία αναζητά νέους και νέες για πλήρη ή μερική απασχόληση σε Πρατήριο καυσίμων στην Αθήνα (πλησίον ΟΑΚΑ) με προοπτικές εξέλιξης

06 Αυγ
Αθήνα [REDWARE ΕΕ]

Νέοι / Νέες για Προώθηση Υπηρεσιών – Καλλιθέα Εταιρία στην Καλλιθέα με πολυετή εμπειρία στον χώρο της τηλεφωνικής εξυπηρέτησης ζητά να επανδρώσει άμεσα το δυναμικό της με νέους / νέες που θα εργαστούν στο τμήμα τηλεφωνικών πωλήσεων με part-time ή full-time απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Διάθεση για

06 Αυγ

02 Αυγ
Αθήνα [nioyzepochi ekdotiki & sia]

ψηφιακός όμιλος ΜΜΕ ζητά δημοσιογράφους και φοιτητές δημοσιογραφίας, Κύπριους αλλά και Ελλαδίτες. πρόσωπα με ευχάριστη προσωπικότητα για μερική part time απασχόληση. μισθός αναλόγως προσόντων και αποδοτικότητας. επικοινωνία nioyzepochi@gmail.com Αρμοδιότητες: άρθρογραφία δημόσιες σχέσεις ρεπορταζ Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

31 Ιουλ

Εταιρία στην Καλλιθέα ζητεί: Φοιτητές/τριες για Τμήμα Τηλεφωνικών Πωλήσεων Νova Ευέλικτο ωράριο, βασικός μισθός, συνεχής εκπαίδευση, μπόνους, εξέλιξη, ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]