17 Σεπ

ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ
Αρμοδιότητες: ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ
Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΤΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ Ή ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΙΕΚ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: ΜΗΝΙΑΙΑ ΑΜΟΙΒΗ
ΤΗΛΕΦΩΝΙΣΤΕ ΣΤΟ 6936712082

Telephone
ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [P&G ARCHITECTS]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΕΞΑΜΗΝΗ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΤΕΛΙΟΦΟΙΤΟΙ Ι Ε Κ ΚΑΙ ΤΕΙ ΣΤΙΣ ΚΑΤΩΘΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ: ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΓΡΑΦΕΙΟΥ, ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟΘΗΚΗΣ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ 6943293557, 2313 252552. ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΕΛΕΤΩΝ-ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΚΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΓΙΑ ΕΞΑΜΗΝΗ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΤΕΛΙΟΦΟΙΤΟΙ Ι Ε Κ ΚΑΙ ΤΕΙ ΣΤΙΣ ΚΑΤΩΘΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ: ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ ΜΕΣΩ Υ/Π. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ...

... 6943293557, 2313 252552.

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΕΙΔΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ
ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
ΓΙΑ ΕΞΑΜΗΝΗ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ
ΤΕΛΙΟΦΟΙΤΟΙ Ι Ε Κ ΚΑΙ ΤΕΙ ΣΤΙΣ ΚΑΤΩΘΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ:
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ-
ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΙΚΩΝ ΠΑΝΕΛΩΝ.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ 6943293557, 2313 252552.

Tags:

20 Ιουλ
Δήμος Χερσονήσου [IN GLOBE LTD]

Γ' Μάγειρες για Πρακτική Άσκηση – Σκιάθος, Κρήτη, Κως, Ρόδος Κέρκυρα Η εταιρία μας, εκπροσωπώντας ξενοδοχειακό όμιλο 5 αστέρων στην Ελλάδα (Σκιάθος, Κρήτη, Κως, Ρόδος, Κέρκυρα), ζητά 40 Γ' μάγειρες προς κάλυψη επισιτιστικών τμημάτων κατά την καλοκαιρινή σεζόν 2018. Οι θέσεις εργασίας είναι

19 Ιουλ
Πανελλήνια [MEETING POINT HELLAS AE]

Τύπος απασχόλησης: Πρακτική άσκηση Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης Τμήμα: Reservations / Operations Η Meeting Point Hellas (MPH), θυγατρική της Meeting Point International (MPI), εκ των ηγετικών εταιριών παροχής υπηρεσιών εισερχόμενου τουρισμού σε B2B πελάτες παγκοσμίως, παρέχει υπηρεσίες διαχείρισης τουριστικών προορισμών,

19 Ιουλ
Γλυφάδα [Forma Marine]

*Λίγα λόγια για την εταιρεία* "FORMA" σηματοδοτεί υψηλής ποιότητας έπιπλα εξωτερικών χώρων που εξυπηρετούν το ‘’ευ ζην’’ των χρηστών. Δεσμευόμαστε να

17 Ιουλ
Δήμος Αγίου Νικολάου [CASTELLO HOTELS]

Το πολυτελές Castello Boutique Resort Spa στο Σίσσι Λασιθίου Κρήτης, μέλος της αλυσίδας Small Luxury Hotels of the World, επιθυμεί για άμεση πρόσληψη: Σπουδαστές Μαγειρικών Σχολών για Πρακτική Άσκηση Απαραίτητα προσόντα: Τελειόφοιτος/η Μαγειρικής Σχολής, με δικαίωμα πρακτικής άσκησης Ομαδικό πνεύμα εργασίας Ευχάριστη