11 Αυγ

Πωλητής Υπηρεσιών - Ανάπτυξη Δικτύων - Franchise

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πωλητής Υπηρεσιών – Ανάπτυξη Δικτύων – Franchise H The Franchise Co. στα πλαίσια ανάπτυξης της αγοράς franchise σε Ελλάδα και Κύπρο επιθυμεί να προσλάβει

Σχετικες Αγγελιες

25 Μαι
Αθήνα [REDWARE ΕΕ]

Ζητείται Πωλητής από εταιρία συστημάτων ασφαλείας και τηλεπικοινωνιών στην Καλλιθέα. Ηλικία έως 35 ετών, ηλεκτρονικός μηχανικός ή με ομοειδείς γνώσεις ή/και εμπειρία. Απαραίτητη προϋπόθεση το δίπλωμα δικύκλου. Προσφέρονται μισθός και bonus επίτευξης στόχου. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,

25 Μαι
Αθήνα [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό

24 Μαι
Αθήνα [HR STRATEGY ]

Ο πελάτης μας, εμπορική εταιρία, θέλει να συνεργαστεί μόνιμα με έναν/μια Πωλητή Κτηνιατρικών Συμπληρωμάτων Διατροφής Οι κατάλληλοι υποψήφιοι, γυναίκες και άνδρες απόφοιτοι τριτοβάθμιας σχολής εκπαίδευσης, θα πρέπει να γνωρίζουν άριστα εκτός από την Ελληνική και την Αγγλική και να

24 Μαι
Αθήνα [KEEPER GROUP]

KEEPER GROUP, μία από τις πιο δυναμικές εταιρίες στο χώρο του Χονδρικού Εμπορίου προηγμένων συστημάτων και λύσεων ηλεκτρονικής ασφάλειας, *αναζητά πωλητη

24 Μαι

Νέοι / Νέες για Προώθηση Υπηρεσιών – Καλλιθέα Εταιρία στην Καλλιθέα με πολυετή εμπειρία στον χώρο της τηλεφωνικής εξυπηρέτησης ζητά να επανδρώσει άμεσα το δυναμικό της με νέους / νέες που θα εργαστούν στο τμήμα τηλεφωνικών πωλήσεων με part-time ή full-time απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Διάθεση για