12 Αυγ

Μασερ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

μασερ
Αρμοδιότητες: μασαζ
Απαραίτητα Προσόντα: γνωση μασάζ
Επιθυμητά Προσόντα: όρεξη για δουλειά
Η εταιρία προσφέρει: μισθός-ποσοστα

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

28 Ιουν
Δήμος Θήρας [AQUA HOTELS ΑΞΤΕ]

Το 5* ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites, που βρίσκεται στη Σαντορίνη, ζητεί να καλύψει τη θέση του/της Μασέρ / Αισθητικού Απαραίτητα προσόντα: Προηγούμενη πείρα σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος σχολής αισθητικής Γνώση διάφορων ειδών μασάζ Γνώση Αγγλικών Επαγγελματική εμφάνιση και

25 Ιουν
Πανελλήνια [ALGOOS STUDY WORK AND TRAVEL LTD]

Aναζητούνται από την εταιρία μας για να εργαστούν στη Κύπρο σε αλυσίδα με ξενοδοχεία 5 αστέρων που αντιπροσωπεύουμε: Μασέρ Προσφέρουμε: Αμέτρητες ευκαιρίες καριέρας και εξέλιξης Πολύ καλό εργασιακό περιβάλλον με σεβασμό στον πελάτη και τον εργαζόμενο. μισθός από 800€ έως900€. Παρέχονται επίσης

25 Ιουν
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Mykonos Suites ζητά να προσλάβει για τη σεζόν του 2018: Μασέρ Παραλίας (άνδρα) Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η ανάλογης σχολής Γνώση Αγγλικών Προσφέρονται: Διαμονή και διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Συστάσεις και φωτογραφία απαραίτητα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε

19 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [REVOIL ΑΕ]

Η εταιρία πετρελαιοειδών Revoil ΑΕΕΠ επιθυμεί να προσλάβει Στέλεχος Ανάπτυξης Πωλήσεων (έδρα Θεσσαλονίκη) Κωδ θέσης: REV58 Προφίλ εταιρίας: Η Revoil είναι μία δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία πετρελαιοειδών στην ελληνική αγορά. Είναι εισηγμένη στο Χ.Α.Α. και κατέχει άνω του 10% μερίδιο αγοράς με δίκτυο 550

18 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΙΑΤΡΙΚΑ]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Αρμοδιότητες: ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ. ΒΑΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ ,ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ