11 Αυγ

σερβιτόρος

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

σερβιτόρα
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
απο 25-30 ετων εμφανισημη .προϋπηρεσία απαραιτητη
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

05 Ιουλ
Αθήνα [V 1935 ROOF GARDEN]

Το V 1935 Roof Garden αναζητά για άμεση πρόσληψη ενθουσιώδεις νέους και νέες με ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα για να εργαστούν ως Σερβιτόρος για Πρωινά A La Carte Απαραίτητες προϋποθέσεις: Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Πελατοκεντρική νοοτροπία Απόφοιτος

03 Ιουλ
Δήμος Κεφαλλονιάς [Εμπλυση κλαμπ]

Α' Σερβιτόρος /α Καθαρός μισθός: 1000 ευρώ / μήνα Φισκάρδο Κεφαλονιάς (15 Ιουνίου – 15 Οκτωβρίου) 2018 Ένα από τα καλύτερα resorts του Ιονίου, γνωστό για την μοναδική του τοποθεσία και διακεκριμένο για την υψηλή ποιότητα υπηρεσιών του εδώ και 15 συναπτά έτη στο κοσμοπολίτικο Φισκάρδο της Κεφαλονιάς, το

28 Ιουν
Δήμος Μυκόνου [MYKONOS GRAND HOTEL & RESORT]

Room Service / Βραδινός Σερβιτόρος Κωδ: RS Προσόντα: Απόφοιτος/η τουριστικής σχολής Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Ανάλογη προϋπηρεσία σε τμήμα room service Αφορά τη βραδινή βάρδια του room service Ευχάριστη και ενθουσιώδης προσωπικότητα Ομαδικότητα και ικανότητα συνεργασίας Ηλικία έως 40 ετών

18 Ιουλ
Νήσων [POSEIDONION GRAND HOTEL]

Το ξενοδοχείο Poseidonion Grand Hotel στις Σπέτσες ζητεί: Α' Β' Σερβιτόρο Απαραίτητες προϋποθέσεις: 4 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Γνώση κρασιών Ευχάριστος και φιλικός χαρακτήρας Πνεύμα συνεργασίας Προσφέρονται: 6μηνη απασχόληση από

18 Ιουλ
Πανελλήνια [ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ / GEFSINUS]

Η Γευσήνους Α.Β.Ε.Ε., η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα, ζητά έξτρα προσωπικό για την παρακάτω ειδικότητα: Σερβιτόρος Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία τουλάχιστον δύο ετών στη συγκεκριμένη ειδικότητα Πιστοποιητικό υγείας σε ισχύ