11 Αυγ

Διοικητικό / Οικονομικό Στέλεχος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Mediterranean College Αθήνας στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων του ζητά να προσλάβει: Διοικητικό / Οικονομικό Στέλεχος Κωδικός θέσης: ΔΟΣ17 Περιγραφή θέσης: Εξυπηρέτηση πελατών • τηλεφωνικό κέντρο • γραμματεία Ενημέρωση διδάκτρων • διαχείριση ταμείου • έκδοση αποδείξεων Απαραίτητα...

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιουλ
Πανελλήνια [ISLAND ART & TASTE / PANAS GROUP]

Η Panas Sophisticated Hospitality Group ζητά: Διευθυντικό Στέλεχος με ξενοδοχειακή εμπειρία στο τμήμα banquet και catering. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

20 Ιουλ
Πανελλήνια [Εταιρία παροχής υπηρεσιών]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξης και της αναδιοργάνωσής του ζητά να προσλάβει στην Αθήνα: Στέλεχος Γραμματειακής Υποστήριξης Code: D005 Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνη για την υποδοχή και την εξυπηρέτηση των σπουδαστών και του εκπαιδευτικού προσωπικού. Κύριες

18 Ιουλ
Πανελλήνια [ΕΚΕΦΕ «Δημόκριτος»]

e-mail: s.zafeiris@gel.demokritos.gr Αγ. Παρασκευή 18-7-2018 Αρ. Πρωτ. 015/2018-2180 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Θέμα: Προκήρυξη για υποβολή προτάσεων προς σύναψη σύμβασης εργασίας για τις ανάγκες του προγράμματος «Υποστήριξη Βιομηχανικών Υποτροφιών ΕΚΕΦΕ Δημόκριτος - ΙΣΝ» (Ε-12149). Σχετ.: - Το απόσπασμα πρακτικού της 624ης Συνεδρίασης / 27-6-2018

16 Ιουλ
Πανελλήνια [KAVOURAS GROUP]

Στέλεχος E-shop Η POP-AIR αναζητά στέλεχος για την ενίσχυση της ομάδας διαχείρισης του ηλεκτρονικού της καταστήματος. Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών Διαχείριση παραγγελιών και αποστολών Διαπίστωση τυχόν ελλείψεων και άμεση κάλυψη ενδεχόμενης ανάγκης Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε

14 Ιουλ
Δήμος Κερκυραίων [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το