11 Αυγ

Βοηθός Λογιστή (άνδρας / γυναίκα σε βιβλία Γ\' κατηγορίας)

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Οι μεταφορικές επιχειρήσεις Καβαλαράκης, μία εκ των δυναμικότερων και μακροβιότερων ελληνικών μεταφορικών επιχειρήσεων, ενδιαφέρεται να εντάξει στο δυναμικό της: Βοηθό Λογιστή (άνδρα / γυναίκα σε βιβλία Γ\´ κατηγορίας) για τη στελέχωση του οικονομικού τμήματος. Απαιτούμενα προσόντα:...

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαι
Πανελλήνια [Όμιλος Εταιριών]

Από όμιλο εταιριών, ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου Άμεση διαθεσιμότητα! Ο ιδανικός υποψήφιος έχει εμπειρία τουλάχιστον 5 έτη στη λογιστική, άριστη γνώση Windows και Ms Office (άριστη γνώση excel), άριστα αγγλικά, προθυμία, ομαδική συνεργασία, τεχνική επάρκεια. Γνώση αντικειμένου του τομέα της επικοινωνίας ή

22 Μαι
Πανελλήνια [ARIA HOTELS AE]

H Aria Hotels, μία δυναμικά αναπτυσσόμενη ξενοδοχειακή εταιρία που τηρεί διπλογραφικά λογιστικά βιβλία με έδρα την Αθήνα, ζητεί να προσλάβει Βοηθό Λογιστή για κάλυψη θέσης στα κεντρικά γραφεία. Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία σε τήρηση διπλογραφικών βιβλίων Εμπειρία σε τήρηση μισθοδοσίας Εμπειρία

22 Μαι
Πανελλήνια [Εμπορική εταιρία στον κλάδο των τροφίμων]

Εμπορική εταιρία στον κλάδο των τροφίμων ενδιαφέρεται να προσλάβει Βοηθό Λογιστή με έδρα την Αθήνα. Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ανωτάτης οικονομικής σχολής / λογιστικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε λογιστήριο Ηλικία 30 έως 35 ετών Καλή γνώση Ε.Λ.Π., Κ.Φ.Δ., Φ.Π.Α., μισθοδοσίας

18 Μαι
Πανελλήνια [KAVOURAS GROUP]

Η εταιρία Pop Air αναζητά: Mοντέλο (Άνδρα και Γυναίκα) για τη φωτογράφιση των ρούχων της στο ηλεκτρονικό της κατάστημα. Αποστολή βιογραφικών και ολόσωμης φωτογραφίας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Μαι
Πανελλήνια [ΣΕΡΕΤΗΣ ΝΙΚ. ΧΡΗΣΤΟΣ]

Η εταιρία μας είναι μία από τις πιο δυναμικά αναπτυσσόμενες στον χώρο των λογιστικών και φοροτεχνικών υπηρεσιών με επιτυχημένη δραστηριότητα στην ελληνική αγορά σχεδόν 18 χρόνια. Η εταιρία μας στηρίζει τις αρχές της συνέπειας, της οργάνωσης και της καινοτομίας, βάσει των οποίων φροντίζουμε να