10 Αυγ

Βοηθοί Σερβιτόρου & Σερβιτόρες σε ξενοδοχείο στη Χαλκιδική

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από το γραφείο ευρέσεως εργασίας HRS (Human Resources Solutions) ζητούνται Βοηθοί Σερβιτόροι-ες μέχρι 25 ετών για να εργαστούν σε ξενοδοχείο 5 αστέρων στη Χαλκιδική. Περίοδος απασχόλησης από 08/17 μέχρι 10/17. Προηγούμενη εμπειρία στο αντικείμενο δεν είναι απαραίτητη. Από το ξενοδοχείο παρέχεται εκπαίδευση, διαμονή, διατροφή και ασφαλιστική κάλυψη. Οι υποψήφιοι-ες θα πρέπει να γνωρίζουν την Αγγλική γλώσσα σε επίπεδο συνεννόησης.
Αποστολή βιογραφικών στο mail: hrs.office.cv@gmail.com και πληροφορίες στο τηλέφωνο 2311242732

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

26 Ιουν
Πανελλήνια [PEOPLE AT WORK]

Η People at Work Hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Η εταιρία μας αναζητά κατάλληλους

13 Ιουλ
Πανελλήνια [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται: Εργάτες Εργαστηρίου από την ευρύτερη περιοχή για το κατάστημα στην Καλλιθέα Χαλκιδικής κατά την τουριστική σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 40 ετών Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Επαγγελματική συμπεριφορά και πνεύμα συνεργασίας και

03 Ιουλ
Πανελλήνια [ManDynamic]

https://www.mandynamic.gr για δωρεάν υποβολή βιογραφικών- αιτήσεων Ζητείται από εστιατόριο στη Σάρτη Χαλκιδικής 1 Σερβιτόρος/α ή Βοηθός Σερβιτόρου για τη θερινή σεζόν Προϋπηρεσία και γνώση αγγλικών απαραίτητα Πλήρης απασχόληση, σεζόν μέχρι μέσα Σεπτεμβρίου Παρέχονται: Μισθός, Ασφάλιση, Διαμονή, Διατροφή, Δώρα, Επιδόματα Τηλ: 2381100600 Δε-Πα: 08:00-16:00

28 Ιουν

https://www.mandynamic.gr για Υποβολή Βιογραφικών-Αιτήσεις 1 Πωλήτρια Άρτου-Καφέ και 1 Ψήστης Μπουγάτσας, σφολιατοειδών και barista για πρωινή βάρδια, ζητείται από Φούρνο-Μπουγάτσα-Καφέ στη Σίβηρη Χαλκιδικής Άμεση πρόσληψη Παρέχεται διαμονή, μισθός, ασφάλιση Επιθυμητή προυπηρεσία τηλ. 2381100600 Δε-Πα 08.00-16.00

22 Ιουν
Πανελλήνια [ARI A.E.]

H ΑRI Greek Antipasti Α.Ε. βιομηχανία τροφίμων με δυναμική εξέλιξη και παρουσία στον χώρο, βρίσκεται στο Λάκκωμα Χαλκιδικής και αναζητά νέο συνεργάτη για τη θέση: Υπεύθυνος Τεχνικής Υποστήριξης Η/Υ Δικτύων Βασικές αρμοδιότητες θέσης: Επιλογή και εγκατάσταση κατάλληλου hardware Εξασφάλιση σωστής