06 Αυγ

LZ Concept Mobile room Key Technology αναζητά ενα Περιφερειακό Business Manager-διαμεσολαβητή.

Θεσσαλονίκη Freelance
Περιγραφή θέσης εργασίας:

LZ Concept Mobile room Key Technology & Mobile room key accès control, έκδοση των ψηφιακών κλειδιών εξ απόστασεως, Mobile check-in/out οι δυνατότητες διαχείρισης&παραμετροποίησης των διαφημίσεων,Push ειδοποιήσεις, emails και sms που θα θέλατε να προβάλλονται στην οθόνη του κινητού του κάθε πελάτη, μέσα από το λογισμικό του ξενοδοχείου με LZ Concept Mobile key Technology.
Η αλλιώς μπορούμε να πούμε «κινητή διαφήμιση», με τα προϊόντα σας, εξατομικευμένα ανα πελάτη και ανάλογα με τις προτιμήσεις του. Τα ξενοδοχεία με τα εστιατόρια τους, βίλες και ενοικίασης δωματιων εταιρίες, μπορούν να συμμετάσχουν στους χρήστες κινητών με προσφορές, κουπόνια.
LZ Concept με σκοπό την ανάπτυξη νέων προϊόντων και υπηρεσιών αναζητά ενα Περιφερειακό Business Manager-διαμεσολαβητή με κύρια καθήκοντα την ανάπτυξη των υπηρεσιών στη γεωγραφική περιοχή. Αντικείμενο είναι η προώθηση ψηφιακών εφαρμογών και διενεργεια των επισκέψεων με τις παρεχόμενες υπηρεσίες στα ξενοδοχεια και βίλες. Ανίχνευση και εμπορική παρακολούθηση που οδηγεί στις επαφές με τους πελάτες με σκοπό των συμβάσεων.

Προσόντα -Η εμπειρία στον τομέα της διαχείρισης των πελατών, ικανότητα στην αναζήτηση και αυτονομία, πελατοκεντρική προσέγγιση, προσοχή στη λεπτομέρεια, σχεδιασμός. Ενδιαφέρον για τον κόσμο των νέων τεχνολογιών και υπηρεσιών και ψηφιακές εξελίξεις.

Παρακαλούμε να στείλετε τα βιογραφικά σας μαζί με όλα τα απαραίτητα για την κρίση δικαιολογητικά: στο lzgoldconcept@gmail.com Για πληροφορίες
http://lzconcept.business.site hotels, it, erp, mobile check-in, digital check-out. LZ Concept

LZ Concept Mobile room Key Technology & Mobile room key accès control