ΠΩΛΗΤΕΣ Καλλιθέα

11 Ιαν

ΠΩΛΗΤΕΣ

Καλλιθέα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΕΣ -ριες Ελληνες -ιδες με πείρα έως 35 ετών, ζητούνται για ζαχαροπλαστείο στην Καλλιθέα, αποστείλατε βιογραφικό στο email: passarellakallithea@hotmail

Σχετικες Αγγελιες

07 Απρ
Δήμος Ρόδου [METRO]

Για το κατάστημά μας, στην Ιαλυσό Ρόδου, επιθυμούμε να προσλάβουμε: Πωλητές/τριες, Ταμίες, Αποθηκάριους, Πωλητές Κρεοπωλείου Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας Ικανότητες επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας Για τους πωλητέςΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

30 Μαρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλή ζητούνται: Πωλητές / Πωλήτριες για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση Αγγλικών Βασικές γνώσεις Η/Υ Ηλικία έως 30 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Ευελιξία ωραρίου   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

30 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλή ζητούνται: Οδηγοί / Πωλητές Καταστήματος για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής Ηλικία έως 30 ετών Ευελιξία ωραρίου Επαγγελματική συμπεριφορά Επικοινωνιακές ικανότητες   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

03 Απρ
Μοσχάτο

ΖΗΤΟΎΝΤΑΙ πωλητές. Η εταιρεία Cretan Diet ζητά πωλητές των Κρητικών προϊόντων της χωρίς ηλικιακά όρια για προώθηση σε Ξενοδοχεία - Μεζεδοπωλεία - Restaurant -

11 Απρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ REDWARE ΕΕ]

Έμπειροι Πωλητές/ Πωλήτριες Καταστήματος Wind Από κατάστημα WIND, ζητούνται δυναμικά και φιλόδοξα άτομα, με αυτοπεποίθηση και ευχέρεια στην επικοινωνία, προκειμένου να εργαστούν ως Πωλητές/ Πωλήτριες Τηλεφωνίας σε κατάστημα Wind. Θα προτιμηθούν όσοι/ όσες πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις:Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

QR code