ΠΩΛΗΤΕΣ Καλλιθέα

11 Ιαν

ΠΩΛΗΤΕΣ

Καλλιθέα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΕΣ -ριες Ελληνες -ιδες με πείρα έως 35 ετών, ζητούνται για ζαχαροπλαστείο στην Καλλιθέα, αποστείλατε βιογραφικό στο email: passarellakallithea@hotmail

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιουλ
Αθήνα [WEST A.E.]

Ζητούνται πωλητές-ριες τυχερών παιχνιδιών (λαχεία & scratch) στην Πάτρα, στην Αθήνα και στα Χανιά, από την WEST A.E., διαφημιστική εταιρεία με δραστηριότητα

30 Ιουν
Δήμος Ρόδου [METRO]

Για το κατάστημά μας, στην Ιαλυσό Ρόδου, επιθυμούμε να προσλάβουμε: Πωλητές/τριες, Ταμίες, Αποθηκάριους, Πωλητές Κρεοπωλείου Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας Ικανότητες επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας Για τους πωλητέςΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

24 Ιουλ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται Πωλητές/τριες με σκοπό την προώθηση υπηρεσιών μεγάλου παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας. Παρακαλούνται οι υποψήφιοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους με συνοδευτική επιστολή, όπου θα δηλώνουν την περιοχή στην οποία ενδιαφέρονται να εργαστούν. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντεΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

21 Ιουλ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλή ζητούνται: Πωλητές / Πωλήτριες για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση Αγγλικών Βασικές γνώσεις Η/Υ Ηλικία έως 30 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Ευελιξία ωραρίου   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

21 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλή ζητούνται: Οδηγοί / Πωλητές Καταστήματος για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής Ηλικία έως 30 ετών Ευελιξία ωραρίου Επαγγελματική συμπεριφορά Επικοινωνιακές ικανότητες   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

QR code