Υπαλληλος υποδοχής Χαλάνδρι

11 Ιαν

Υπαλληλος υποδοχής

Χαλάνδρι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ υποδοχής - επικοινωνίας Πελατών από αναπτυσσόμενη εταιρεία, εξειδικευμένη στον χώρο του Hair & Beauty Science, με ανάλογες σπουδές, καλές γνώσεις

Σχετικες Αγγελιες

30 Μαρ
Βάρη

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ υποδοχής ζητείται από μεγάλο αθλητικό κέντρο στα Νότια Προάστια, με προϋπηρεσία σε χώρο υπηρεσιών,γνώση αγγλικών και χειρισμού ηλεκτρονικού

13 Απρ
Δήμος Μυκόνου [Ξενοδοχείο]

Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής για ξενοδοχείο στη Μύκονο με προϋπηρεσία και γνώσεις Αγγλικών. Παρέχεται διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

03 Απρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά για άμεση πρόσληψη: Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο μέσης εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. Γνώση Η/Υ και αγγλικής γλώσσας Γνώση Microsoft Office Ικανότητα επικοινωνίας Οργανωτική ικανότητα Ικανότητα συνεργασίας Γνώσεις εμπορικής διαχείρισης Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέσηΚατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - AdministrationΤύπος απασχόλησης: Full

27 Απρ
Πανελλήνια [LEDA VILLAGE RESORT]

To Leda Village Resort στο Πήλιο Βόλου αναζητεί υποψηφίους για τη θέση: Υπάλληλος Υποδοχής και Κρατήσεων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία 2-4 ετών στην ίδια ή σε παρόμοια θέση Άριστη γνώση της αγγλικής και της γερμανικής γλώσσας Γνώσεις διαχείρισης συστημάτων κρατήσεωνΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

26 Απρ
Βόρειος Τομέας Αθηνών [HELP ΑΒΕΕ]

Η φαρμακευτική εταιρία HELP Α.Β.Ε.Ε. αναζητά για τα κεντρικά γραφεία της στη Μεταμόρφωση: Υπάλληλο Υποδοχής Απαιτείται: άριστη γνώση Αγγλικών και άριστη ικανότητα επικοινωνίας. Επιθυμητά: ανάλογη προϋπηρεσία και απασχόληση σε τηλεφωνικό κέντρο. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - AdministrationΤύπος απασχόλησης: Full

QR code