11 Ιαν

Πωλήτρια

Άγιος Δημήτριος
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΡΙΑ με απαραίτητη προϋπηρεσία σε κατάστημα αθλητικών ειδών ζητείται για πλήρη απασχόληση. Βιογραφικά στο email: cv@soccersport

Σχετικες Αγγελιες

05 Οκτ
Άγιος Δημήτριος [Αρτοποίηση]

Ζητείται πεπειραμένη Πωλήτρια σε αρτοζαχαροπλαστείο . Πολυ καλές συνθήκες εργασίας και πλήρης απασχόληση Είδος Εργασίας: Πλήρης

18 Οκτ
Πανελλήνια [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα ζαχαροπλαστεία Kωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Στείλε μας το βιογραφικό σου για τη θέση: Πωλητής / Πωλήτρια Αναφερόμενος-η στον/στην διευθυντή-τρια του καταστήματος, οι κύριες αρμοδιότητές σου είναι να: Παρέχεις την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση στους

18 Οκτ
Δήμος Καρδίτσας [DEXIM]

Ζητείται Υπέυθυνη Καταστήματος / Πωλήτρια για το κατάστημα στην Καρδίτσα.   Απαραίτητα προσόντα / ικανότητες: Άνεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα εργασίας Ευχάριστη προσωπικότητα στον χώρο των πωλήσεων Γνώση αγγλικών Γνώση υπολογιστών (Η/Υ) Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους

16 Οκτ
Ανατολικής Αττικής [Κατάστημα Ενδυμάτων]

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια για κατάστημα ενδυμάτων στην περιοχή των Σπάτων (Εκπτωτικό Χωριό McArthur Glen). [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

15 Οκτ
Πολύκαστρο [Αλέξανδρο]

Ζητείται πωλήτρια καθημερινά από Δευτέρα έως Σάββατο Σε διάφορες συνοικίες της Θεσσαλονίκης τιμή 20 ευρώ πληρωμή αυθημερόν Η δουλειά είναι από τις 9 το πρωί έως τις 2 το μεσημέρι