ΜΑΓΕΙΡΑΣ Α' & Β' (ΛΕΥΚΩΣΙΑ) Αθήνα

11 Ιαν

ΜΑΓΕΙΡΑΣ Α' & Β' (ΛΕΥΚΩΣΙΑ)

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προφίλ Εταιρείας Η αλυσίδα Αρτοποιείων / Ζαχαροπλαστείων της εταιρείας μας, ιδρύθηκαν τον Οκτώβριο του 1995 στη Λευκωσία και έχει στο δυναμικό της επτά

Σχετικες Αγγελιες

09 Απρ
Πανελλήνια [Louis Hotels Plc Ltd]

Το ξενοδοχείο Hilton Park στη Λευκωσία ζητεί να προσλάβει: Άτομα για Δημόσιες Σχέσεις για μερική ή ολική απασχόληση. Προσόντα: Θα προτιμηθούν απόφοιτοι σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Εμπειρία σε συναφή κλάδο τουλάχιστον τριών χρονών  [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: Μάρκετινγκ - Δημόσιες ΣχέσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

07 Απρ
Θεσσαλονίκη [Master Plus Hr ]

H MASTER PLUS hr, για λογαριασμό πελάτη της, ξενοδοχειακή μονάδα στην Τορώνη Χαλκιδικής , αναζητά 3 (τρία) άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων: 1)Barman-Σερβιτόρος Περιγραφή Θέσης Εξυπηρέτηση πελατών Service-Παραγωγή ποτών Προφίλ Υποψηφίων Πτυχίο τουριστικής σχολής Τουλάχιστον 1 χρόνος επαγγελματικής εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση Προηγούμενη εμπειρία σε παραγωγή ποτών και καφέ, cocktail επιθυμητή Εξαιρετική ικανότητα γραπτής και προφορικής...

... επικοινωνίας στην ελληνική και στην αγγλική γλώσσα
Ηλικίας μέχρι 30 χρονών
Επιθυμητή η γνώση δεύτερης γλώσσας
Άριστη γνώση P.O.S.
Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
Άριστες οργανωτικές ικανότητες
Δυναμική, εξωστρεφής προσωπικότητα με ομαδικό πνεύμα
Ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα
Ικανότητα εργασίας σε πιεστικές συνθήκες
Προσανατολισμένος στην εξυπηρέτηση και στην ικανοποίηση του πελάτη
Υπευθυνότητα και συνέπεια
Αποτελεσματική διαχείριση των καταστάσεων και άμεση εξεύρεση λύσεων
Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας
Απαραίτητα δικαιολογητικά για την εργασία υγειονομικού χαρακτήρα (πιστοποιητικό υγείας)

2)Μάγειρας
Περιγραφή Θέσης
Προετοιμασία κουζίνας(έλεγχος αποθεμάτων, καθαρισμός εξοπλισμού)
Σχεδιασμός, επίβλεψη εργασιών και διόρθωση λαθών
Προετοιμασία γευμάτων
Προφίλ Υποψηφίων

Πτυχίο τουριστικής σχολής
Τουλάχιστον 1 χρόνος επαγγελματικής εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση
Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

Παροχές Εταιρίας

Ασφάλιση και αποδοχές αναλόγως προσόντων
Εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη
Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
Διαμονή και διατροφή

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αποστολή Βιογραφικών : cv@masterplushr.gr για τη θέση του barman με τον κωδικό BAR0117 και για τη θέση του μάγειρα ΜΑΓ0117

Tags:

25 Απρ
Δήμος Μονεμβασιάς [ALAS RESORT]

To ξενοδοχείο Alas Resort Spa 4* στη Μονεμβασιά Λακωνίας ζητά: A' Μάγειρα Ο υποψήφιος θα πρέπει να έχει τις κάτωθι επαγγελματικές ικανότητες: Ευχάριστη και οργανωτική προσωπικότητα Σοβαρότητα και υπευθυνότητα Ομαδικό πνεύμα εργασίας Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Απαραίτητα προσόντα:Κατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

28 Απρ
Δήμος Πάτμου [PETRA HOTEL]

Μάγειρας Πάτμος • Δωδεκάνησα Το ξενοδοχείο Petra, μέλος των ξενοδοχείων Small Luxury Hotels of the World, έχει ξεχωρίσει ως ο ιδανικός χώρος για πολυτελείς διακοπές στην Πάτμο, μαγεύοντας τους επισκέπτες που αναζητούν αυθεντική φιλοξενία, προσωπική φροντίδα και παροχή υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών.Κατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

09 Απρ
Δήμος Θάσου [ILIO MARE HOTELS & RESORTS]

Το Iliomare, ένα 5* hotel resorts στη Θάσο, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό τoυ για την περίοδο 2017: Α’ Μάγειρα Κρύας Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ελληνικής ή ξένης τουριστικής σχολής Προϋπηρεσία 3 ετών σε εστιατόρια ή/και σε ξενοδοχεία 4 και 5 αστέρων Δημιουργικότητα και φαντασία Άριστη γνώση a la carteΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code