ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑ) Αθήνα

11 Ιαν

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑ)

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προφίλ Εταιρείας Η αλυσίδα Αρτοποιείων / Ζαχαροπλαστείων της εταιρείας μας, ιδρύθηκαν τον Οκτώβριο του 1995 στη Λευκωσία και έχει στο δυναμικό της επτά

Σχετικες Αγγελιες

09 Απρ
Πανελλήνια [Louis Hotels Plc Ltd]

Το ξενοδοχείο Hilton Park στη Λευκωσία ζητεί να προσλάβει: Άτομα για Δημόσιες Σχέσεις για μερική ή ολική απασχόληση. Προσόντα: Θα προτιμηθούν απόφοιτοι σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Εμπειρία σε συναφή κλάδο τουλάχιστον τριών χρονών  [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: Μάρκετινγκ - Δημόσιες ΣχέσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

05 Απρ
Αθήνα [IPA ΕΠΕ]

Περιγραφή Θέσης • Ο/Η υποψήφιος/α θα έχει καθήκοντα οργάνωσης και υποστήριξης του Τμήματος Εισαγωγών Προφίλ Υποψηφίου • Επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές με έμφαση στην επίλυση προβλημάτων • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας, πτυχίο Proficiency • Άριστη γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office (Word, Excel, Access) • Συνέπεια και οργανωτικές ικανότητες • Έμφαση στη λεπτομέρεια • Διαχείριση πολλαπλών καθηκόντων και εργασιών υπό-πίεση • Άνεση...

... στην επικοινωνία και καλή χρήση του γραπτού και προφορικού λόγου
• Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
• Ομαδικό πνεύμα
• Άλλες ξένες γλώσσες εκτός της Αγγλικής θα προτιμηθούν
Προαιρετικά προσόντα
• Πτυχίο ΤΕΙ, ΑΕΙ στην Διοίκηση Επιχειρήσεων
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση απαραίτητη (με γνώση στις εισαγωγές-εξαγωγές)
Παροχές Εταιρείας:
• Πενθήμερη, 8ωρη εργασία
• Ασφάλιση
• Εκπαίδευση
Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα, στην ηλεκτρονική διεύθυνση: ipaper@yahoo.com

Tags:

06 Απρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία "ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΝ ΑΒΕΕ", διαθέτοντας ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για τα καταστήματά της, για πλήρη απασχόληση:  Αρτοποιό με προϋπηρεσία Προφίλ Υποψηφίων:Κατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

30 Μαρ
Αθήνα [Pet food Greece]

ΖΗΤΕΊΤΑΙ υπεύθυνος πωλήσεων εταιρείας ζωοτροφών κατοικίδών για πλήρη απασχόληση. Προυπόθεση μεταφορικού μέσου. Αποστολή βιογραφικών σημειωμάτων. Είδος

07 Απρ
Βόρειος Τομέας Αθηνών [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία "ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΝ ΑΒΕΕ", διαθέτοντας ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για τα καταστήματά της στο Χαλάνδρι για πλήρη απασχόληση:  Αρτοποιό με προϋπηρεσία ΠροφίλΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

QR code