ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Αθήνα

11 Ιαν

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΜΕ ΔΙΚΥΚΛΟ ΓΙΑ 4ΩΡΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ Είδος Εργασίας: Μερική

Σχετικες Αγγελιες

06 Απρ
Αθήνα [epixenia m.i.ke]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΗΝ ΗΛΕΙΑ-ΠΕΡΟΧΗ ΟΛΥΜΠΙΑΣ- ΜΕ ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ,ΕΜΠΕΙΡΙΑ,ΓΝΩΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΓΙΑ ΕΞΑΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ Είδος Εργασίας:

11 Απρ
Μοσχάτο

ΥΠΆΛΛΗΛΟΣ Χρωματοπωλείου Ζητείται υπάλληλος για εργασία σε χρωματοπωλείο. Ηλικίας μέχρι 35 ετών . Βασικός Μισθός. Απαιτείται δίπλωμα αυτοκινήτου. Βασική Γνώση

08 Απρ
Αθήνα [Jvc Monde]

Εταιρεία ζητά πωλητή, κάτοχο Ι.Χ., για εξωτετική εργασία. Δυνατότητα μόνιμης απασχόλησης. Όχι πλασιέ όχι door to door. Προσφέρεται σταθερή αμοιβή, άμεσο

21 Απρ
Αθήνα [ΧΡ. ΔΗΣΙΟΣ- A. & Θ. ΠΑΝΔΗ ΕΠΕ]

Ζητείται από την ΧΡ. ΔΗΣΙΟΣ- A. & Θ. ΠΑΝΔΗ ΕΠΕ Εξωτερικός πωλητής για την περιοχή της Αττικής Προσόντα/ προϋπόθεση: Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ ή άλλης ισότιμης σχολής

27 Μαρ
Αθήνα [ΤΣΑΠΑΡΑΣ Α.Γ. & ΣΙΑ ΕΕ]

Ζητείται από Εταιρεία με πολυετή δραστηριότητα στο χώρο των προϊόντων ακράτειας και χαρτικών Εξωτερικός πωλητής/τρια για την περιοχή της Αθήνας Προσόντα:

QR code