ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Αθήνα

11 Ιαν

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΜΕ ΔΙΚΥΚΛΟ ΓΙΑ 4ΩΡΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ Είδος Εργασίας: Μερική

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιουλ
Αθήνα [AGORAINFO.NET]

Υπάλληλος εξωτερικών εργασιών Αρμοδιότητες: Για πληρωμές σε δημόσιους οργανισμούς και εισπράξεις απο πελάτες Απαραίτητα Προσόντα: Δικό του μηχανάκι , ηλικία έως 35 ετών , Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Στοιχεία Επικοινωνίας: dthanou @ agorainfo.net

07 Ιουλ
Δραπετσώνα

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ νέος ή νέα, έως 35 ετών, ζητείται για απογευματινή απασχόληση σε κεντρικό περίπτερο στη Δραπετσώνα, μόνιμη

29 Ιουν
Αθήνα [karibelly]

Ζητείται από την εταιρεία Karibelly Hellas στη Δάφνη υπάλληλος για μόνιμη πενθήμερη εργασία γενικών καθηκόντων για εξωτερικές και εσωτερικές εργασίες, αποθήκη

21 Ιουλ
Αθήνα [PROPELLER]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου από εταιρεία με έδρα τον Πειραιά. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

01 Ιουλ
Αθήνα [Γραφείο]

Από γραφείο πρακτορεύσεων σκαφών αναψυχής στην Αθήνα ζητείται υπάλληλος με εμπειρία και προϋπηρεσία στο χώρο για μόνιμη εργασία. Απαραίτητη η άριστη γνώση

QR code