Λογιστής - Φοροτεχνικός Νότιος Τομέας Αθηνών

11 Ιαν

Λογιστής - Φοροτεχνικός

Νότιος Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο των τροφίμων, ζητά για μόνιμη απασχόληση Λογιστή - Φοροτεχνικό Ως κάτωθι: Πτυχίο οικονομικής σχολής ή ομότιμου ιδρύματος με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος τουλάχιστον Β’ τάξης Απαραίτητη εμπειρία-προϋπηρεσία στην τήρηση βιβλίων Γ’ κατηγορίας...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη ως Best Workplace 2017, αναζητά για το τμήμα της επιστημονικής ομάδας στη Θεσσαλονίκη: Λογιστή / Φοροτεχνικό Κωδ. :THESS.EP.OM Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος οικονομικής κατεύθυνσης Α.Ε.Ι. ή A.Τ.Ε.Ι. Άριστη γνώσηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

09 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία στον χώρο των τροφίμων]

Εταιρία στον χώρο των τροφίμων ζητεί Λογιστή με εμπειρία στην τήρηση βιβλίων 3ης κατηγορίας και καλή γνώση μηχανογραφημένης λογιστικής και εμπορικών προγραμμάτων. Αμοιβή αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

26 Μαι
Βόρειος Τομέας Αθηνών [NEPA ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΕΠΕ]

Η εταιρία Nepa Economic Consulting, η οποία δραστηριοποιείται στην παροχή φορολογικών, λογιστικών και συμβουλευτικών υπηρεσιών, αναζητά για τα γραφεία της στη Νέα Φιλαδέλφεια: Λογιστή Α' Τάξης Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. λογιστικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία 5-8 ετών σε λογιστική/ελεγκτικήΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

17 Μαι
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare στη Μύκονο ζητά: Λογιστή/τρια Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτατης σχολής Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία Άριστη γνώση λογισμικών Epsilon, Softone για βιβλία Γ' κατηγορίας Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Αρμοδιότητα: Διεκπεραίωση μηνιαίας μισθοσοδίας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,Κατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

03 Μαι
Δήμος Τανάγρας [Βιομηχανία]

Μεγάλη βιομηχανία στην ευρύτερη περιοχή του Σχηματαρίου Βοιωτίας ζητά για άμεση πρόσληψη: Λογιστή Κωδικός θέσης: acc Απαραίτητα προσόντα: Πτυχιούχος Α.Ε.Ι χρηματοοικονομικής κατεύθυνσης 2ετής τουλάχιστον προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση Ε.Λ.Π. φορολογίας εισοδήματος Εμπειρία στηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

QR code