πωλητης σε εταιρία βιομηχανικών ειδών και βιδών Αθήνα

10 Ιαν

πωλητης σε εταιρία βιομηχανικών ειδών και βιδών

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Eισαγωγική εταιρεία βιδών και βιομηχανικών ειδών με 40ετή εμπειρία στο χώρο, και έδρα την Αθήνα, ζητά άμεσα πωλητή με ικανότητα, εμπειρία στην πώληση και γνώση Η/Υ.

Θα εκτιμηθεί προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση/ εταιρεία.

Αποστολή βιογραφικών στο kostas@megabolt.gr ή επικοινωνία στο τηλέφωνο 22990/ 42777.

Σχετικες Αγγελιες

29 Ιουν
Αθήνα [ΟΡΘΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ΑΒΕΕ]

Εταιρεία αθλητικών ειδών & συμπληρωμάτων διατροφής με έδρα στην Αθήνα, ζητά Πωλητή - Πωλήτρια ηλικίας έως 35 ετών, με γνώση του αντικειμένου & σχετική

08 Ιουλ
Αθήνα [SALES PROMOTION CENTER S.A]

Το SALES PROMOTION CENTER S.A . η πρώτη εταιρία προώθησης πωλήσεων και παροχής υπηρεσιών marketing ΖΗΤΑ ΑΜΕΣΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΠΩΛΗΤΗ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ

15 Ιουλ
Σπάτα [Κατάστημα Αθλητικών Ειδών]

Εταιρεία αθλητικών ειδών , αναζητά πωλητή -ρια για το κατάστημά της στο αεροδρόμιο Αθηνών. Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητή σχετική προϋπηρεσία σε ανάλογη

28 Ιουν
Πανελλήνια [West SA]

Η WEST A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών below the line και trade marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με pολυεθνικές και eλληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά με έδρα την πόλη της Αθήνας: Πωλητή Βιομηχανικών Προϊόντων Περιγραφή θέσης:Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

11 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΕΟΥΡΙΚΟΜ ΕΛΛΑΣ Α.Ε.]

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα:Απαραίτητη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση, λειτουργία σε Βιομηχανικό Περιβάλλον σε Τμήμα Παραγωγής. Επιθυμητά Προσόντα:Γνώση της Αγγλικής γλώσσας & χρήση Η/Υ. Στοιχεία Επικοινωνίας: ΕΟΥΡΙΚΟΜ ΕΛΛΑΣ Α.Ε. ΧΑΛΑΣΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΛ:2311 990 600 www.euricom.gr Aποστολή Βιογραφικών:dagrek@euricom.gr

QR code