πωλητης σε εταιρία βιομηχανικών ειδών και βιδών Αθήνα

10 Ιαν

πωλητης σε εταιρία βιομηχανικών ειδών και βιδών

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Eισαγωγική εταιρεία βιδών και βιομηχανικών ειδών με 40ετή εμπειρία στο χώρο, και έδρα την Αθήνα, ζητά άμεσα πωλητή με ικανότητα, εμπειρία στην πώληση και γνώση Η/Υ.

Θα εκτιμηθεί προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση/ εταιρεία.

Αποστολή βιογραφικών στο kostas@megabolt.gr ή επικοινωνία στο τηλέφωνο 22990/ 42777.

Σχετικες Αγγελιες

09 Απρ
Αθήνα [ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΑΕ]

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στον χώρο της εμπορίας μηχανημάτων, ηλεκτρικών εργαλείων & βιομηχανικών ειδών με έδρα στην Πάτρα, ζητά Πωλητή Β2Β για Αττική ,

Tags:

01 Απρ
Θεσσαλονίκη [Βασιλοπούλου]

πωλητής , πωλήτρια Αρμοδιότητες:υπεύθυνος καταστήματος Απαραίτητα Προσόντα:Εμπειρία στο χώρο ή συναφές πτυχίο , άνεση επικοινωνίας, γνώση αγγλικών , ηλεκτρονικών υπολογιστών , δίπλωμα οδήγησης Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ανταγωνιστικό μισθό , bonus Στοιχεία Επικοινωνίας:e - mail αποστολής βιογραφικών hitilias@yahoo.gr

31 Μαρ
Αθήνα [ADCO ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΑ]

Ελληνική Εταιρεία Παραγωγής Ορθοπαιδικών ειδών, με περισσότερα από 20 χρόνια παρουσίας στην φαρμακευτική αγορά, ζητά Πωλητή Φαρμακείων . Ο κάτοχος της θέσης

29 Μαρ
Αθήνα [Professional Service Partners (PSP)]

Ανώνυμη Ελληνική εταιρεία τηλεπικοινωνιών και δικτύων αναζητάει έμπειρο πωλητή για διαχείριση και ανάπτυξη Β2Β πελατολογίου. Περιγραφή θέσης: Διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου. Ανάπτυξη πελατολογίου. Σύνταξη προσφορών Προσόντα: Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας. Προϋπηρεσία 2 χρόνων σε παρόμοια θέση θα εκτιμηθεί. Απόφοιτος τεχνολογικής σχολής θα εκτιμηθεί. Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου. Κάτοχος ΙΧ αυτοκινήτου. Προφίλ...

... υποψηφίου:
Ευγενικός, οργανωτικός, ομαδικός, με επιμελημένη εμφάνιση, πρόθυμος να αναλάβει πρωτοβουλίες, δυνατότητα ταξιδίων.

Η εταιρία παρέχει:
• Πλήρη και συνεχή εκπαίδευση
• Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αποστολή βιογραφικών στο email cv@psp.gr με ένδειξη “CV Sales department - ” Ονοματεπώνυμο. Πληροφορίες στο τηλέφωνο 211.20.02.900

Tags:

15 Απρ
Αθήνα [Β. ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΥ & ΣΙΑ ΕΕ]

Εισαγωγική εταιρεία καφέ, με έδρα την Αθήνα, ζητεί Πωλητή Καφέ (B2B - Χονδρικής) με εμπειρία στο χώρο. Αρμοδιότητες - Ανάπτυξη του πελατολογίου της εταιρείας

QR code