Διοικητικό Στέλεχος Καταστήματος - Κέρκυρα Δήμος Κερκυραίων

10 Ιαν

Διοικητικό Στέλεχος Καταστήματος - Κέρκυρα

Δήμος Κερκυραίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά Διοικητικό Στέλεχος Καταστήματος για το υποκατάστημά της στην Κέρκυρα.

Διαθέτεις επιχειρηματικό μυαλό, ηγετικά προσόντα και ισχυρή...
Κατηγορία: Πωλήσεις
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

06 Απρ
Δήμος Σερρών [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το υποκατάστημά της στις Σέρρες Διοικητικό Στέλεχος Καταστήματος Διαθέτεις επιχειρηματικό μυαλό, ηγετικά προσόντα και ισχυρήΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

12 Απρ
Δήμος Πύργου [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το υποκατάστημά της στον Πύργο: Διοικητικό Στέλεχος Καταστήματος Διαθέτεις επιχειρηματικό μυαλό, ηγετικά προσόντα και ισχυρήΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

28 Μαρ
Δήμος Ιωαννιτών [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το υποκατάστημά της στα Ιωάννινα Διευθυντικά Στελέχη Καταστήματος   Διαθέτεις επιχειρηματικό μυαλό, ηγετικά προσόντα και ισχυρήΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

31 Μαρ
Δήμος Κερκυραίων [MANPOWER]

MEET THE FUTURE Η ManpowerGroup Greece για λογαριασμό εταιρίας leader στον κλάδο της αναζητά: Εξωτερικό Πωλητή για την Κέρκυρα. Περιγραφή εργασίας: Ανάπτυξη πελατολογίου και ενημέρωση για νέα προϊόντα για την περιοχή της Κέρκυρας Εντοπισμός ευκαιριών ανάπτυξης Reporting Προφίλ υποψηφίου: Επιθυμητή η προϋπηρεσία σεΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

06 Απρ
Δήμος Κερκυραίων [HIP COLLECTION / TRESOR HOTELS]

Το ξενοδοχείο Bella Mare 4* στην Κέρκυρα ζητά για την καλοκαιρινή σεζόν 2017: Σερβιτόρο/Σερβιτόρα Απαραίτητες προϋποθέσεις: Τρία χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Ευχάριστος και φιλικός χαρακτήρας Ομαδικό πνεύμα Προσφέρονται: ΜισθόςΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code