Επαγγελματίας Λογιστής-τρια Κεντρικός Τομέας Αθηνών

10 Ιαν

Επαγγελματίας Λογιστής-τρια

Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η λογιστική εταιρία Στρατάκης και Συνεργάτες Α.Ε.

ζητά για λογαριασμό πελάτη της να απασχολήσει: Επαγγελματία Λογιστή/-τρια​  σε εμπορική εταιρία.

Για τη θέση απαιτούνται: Πτυχίο Α.Ε.Ι.

λογιστικής ή οικονομικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία σε οργανωμένο λογιστήριο 5-7 ετών Άριστη γνώση...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

05 Ιουλ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Όμιλος εταιριών με βασική παραγωγική - εξαγωγική εταιρία]

Όμιλος εταιριών με βασική παραγωγική - εξαγωγική εταιρία, ζητά για άμεση πρόσληψη Λογιστή/τρια Απαραίτητα προσόντα: Πτυχιούχος Α.Ε.Ι χρηματοοικονομικής κατεύθυνσης 5ετής τουλάχιστον προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση Ε.Λ.Π. φορολογίας εισοδήματος, ΦΠΑ Εμπειρία στην παρακολούθησηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

26 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΑΕ]

Η εταιρία Σταύρος Καζακίδης Α.Ε. Φωτισμός - Έπιπλα - Διακόσμηση με έδρα τη Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει: Λογιστή/τρια Καθήκοντα θέσης: O συγκεκριμένος υποψήφιος θα πρέπει να έχει τα ακόλουθα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. οικονομικής κατεύθυνσης με προτίμηση στη λογιστική οικονομικήΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

10 Ιουλ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Κέντρο επαγγελματικής κατάρτισης]

Κέντρο επαγγελματικής κατάρτισης στον Νέο Κόσμο ζητεί: Βοηθό Λογιστή / Υπάλληλο Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Προηγούμενη 3ετή εμπειρία σε λογιστήριο Κατοχή κάρτας ανεργίας (λιγότερο από ένα έτος) Ηλικία 30-49 ετών Πνεύμα ομαδικότητας Δυναμικός χαρακτήρας Βιογραφικά χωρίς προηγούμενηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

12 Ιουλ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Ιδιωτική Κλινική]

Νοσηλευτής/τρια Αποστείρωσης Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Άριστη γνώση Η/Υ Προϋπηρεσία στην αποστείρωση Ομαδικό πνεύμα, υπευθυνότητα, εργατικότητα [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΥγείαΤύπος απασχόλησης: Full

14 Ιουλ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare στη Μύκονο ζητά: Λογιστή/τρια Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτατης σχολής Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία Άριστη γνώση λογισμικών Epsilon, Softone για βιβλία Γ' κατηγορίας Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Αρμοδιότητα: Διεκπεραίωση μηνιαίας μισθοσοδίας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,Κατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code