Επαγγελματίας Λογιστής-τρια Κεντρικός Τομέας Αθηνών

10 Ιαν

Επαγγελματίας Λογιστής-τρια

Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η λογιστική εταιρία Στρατάκης και Συνεργάτες Α.Ε.

ζητά για λογαριασμό πελάτη της να απασχολήσει: Επαγγελματία Λογιστή/-τρια​  σε εμπορική εταιρία.

Για τη θέση απαιτούνται: Πτυχίο Α.Ε.Ι.

λογιστικής ή οικονομικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία σε οργανωμένο λογιστήριο 5-7 ετών Άριστη γνώση...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

06 Απρ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία λογιστών - φορολογικών συμβούλων]

Από ανώνυμη εταιρία λογιστών – φορολογικών συμβούλων στην Αθήνα ζητείται Λογιστής-τρια για άμεση πρόσληψη. Προσόντα: Πτυχίο ανωτάτης σχολής οικονομικής κατεύθυνσης Πενταετής τουλάχιστον προϋπηρεσία σε τήρηση διπλογραφικών βιβλίων Άριστη γνώση Φ.Π.Α., Ε.Λ.Π., Κ.Φ.Ε., Δ.Λ.Π. Άριστη γνώσηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

07 Απρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [COSMETIC DERMA MEDICINE]

To Cosmetic Derma Medicine Group, η πιο σύγχρονη κλινική Αισθητικής, Δερματολογίας, Πλαστικής Χειρουργικής και Μεταμόσχευσης μαλλιών, αναζητεί Λογιστή για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Ανωτέρας/Ανωτάτης Εκπαίδευσης Άριστη Γνώση Microsoft Οffice Επιθυμητή η γνώση λογιστικού προγράμματος ΑccountantΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

19 Απρ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare στη Μύκονο ζητά: Λογιστή/τρια Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτατης σχολής Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία Άριστη γνώση λογισμικών Epsilon, Softone για βιβλία Γ' κατηγορίας Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Αρμοδιότητα: Διεκπεραίωση μηνιαίας μισθοσοδίας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,Κατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

09 Απρ
Πανελλήνια [Γραφείο τουρισμού]

Γραφείο τουρισμού στην Αθήνα ζητά: Λογιστή-τρια Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία με τουλάχιστον 3 τουλάχιστον έτη προϋπηρεσίας Δικαίωμα υπογραφής Άριστη γνώση Αγγλικών Προσφέρονται: Ικανοποιητικές αποδοχές βάσει προσόντων και ασφάλιση Φιλικό περιβάλλον εργασίας Αποστολή βογραφικών μεΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

19 Απρ
Πανελλήνια [Μεγάλη εταιρία]

Μεγάλη εταιρία στον χώρο του επαγγελματικού επίπλου αναζητεί: Λογιστή/τρια για εργασία εντός της ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου στη Θεσσαλονίκη. Αρμοδιότητες – καθήκοντα: Έλεγχος και καταχώριση τιμολογίων Έκδοση δελτίων αποστολής Συμφωνία υπολοίπων Γραμματειακή υποστήριξη παραγωγής Προφίλ υποψηφίου:Κατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

QR code