Άτομο για Νυχτερινή Εξυπηρέτηση Πελατών - Ζάκυνθος Δήμος Ζακύνθου

10 Ιαν

Άτομο για Νυχτερινή Εξυπηρέτηση Πελατών - Ζάκυνθος

Δήμος Ζακύνθου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το πολυτελές συγκρότημα Porto Zante Villas Spa,  μέλος των Small Luxury Hotels of the World, ζητά για τη θερινή σεζόν: Νυχτερινή Εξυπηρέτηση Πελατών στη Ζάκυνθο.

Προφίλ υποψηφίου: Άντρας Ηλικία έως 30 ετών Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προσφέρονται: Διαμονή, διατροφή, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, πλήρης...
Κατηγορία: Τουρισμός
Τύπος απασχόλησης: Seasonal

Σχετικες Αγγελιες

06 Απρ
Πανελλήνια [Πολυτελές Ξενοδοχείο]

Πολυτελές ξενοδοχείο στα Ιόνια Νησιά, μέλος διεθνούς αλυσίδας, ζητά για τη θερινή σεζόν Eξυπηρέτηση Πελατών Προφίλ ιδανικού υποψηφίου: Άντρας Ηλικία έως 30 ετών Απαραίτητο δίπλωμα οδήγησης (ερασιτεχνικό) Δυνατότητα παροχής υψηλού επιπέδου υπηρεσιών Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσαςΚατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - AdministrationΤύπος απασχόλησης: Seasonal

11 Απρ
Δήμος Ζακύνθου [Lesante Collection]

Ο όμιλος Lesante Collection Luxury Hotels Resorts (The Lesante The Lesante Blu), έχοντας ως στόχο την προσφορά υπηρεσιών και προϊόντος υψηλού επιπέδου, ψάχνει για τη σεζόν 2017, νέους και δυναμικούς συνεργάτες, με απαραίτητη προϋπόθεση να είναι επαγγελματίες ξενοδοχοϋπάλληλοι και να έχουν μακροπρόθεσμη σχέση με την τουριστικήΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

09 Απρ
Δήμος Ζακύνθου [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain είναι μια ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και στην ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητούνται για εποχική απασχόληση σε ξενοδοχειακή μονάδα στη Ζάκυνθο που διαχειρίζεται η HotelBrain: Καμαριέρες – Ζάκυνθος ΚωδικόςΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

27 Μαρ

Ο όμιλος Lesante Collection Luxury Hotels Resorts (The Lesante The Lesante Blu) έχοντας ως στόχο την προσφορά υπηρεσιών και προϊόντος υψηλού επιπέδου, ψάχνει για τη σεζόν 2017 νέους και δυναμικούς συνεργάτες με απαραίτητη προϋπόθεση να είναι επαγγελματίες ξενοδοχοϋπάλληλοι και να έχουν μακροπρόθεσμη σχέση με την τουριστικήΚατηγορία: Προμήθειες/ΑγορέςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

06 Απρ
Δήμος Ζακύνθου [METRO]

Για τα καταστήματα μας στη Ζάκυνθο, επιθυμούμε να προσλάβουμε: Υπαλλήλους Τμήματος Κρεοπωλείου Απαιτούμενα Προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου Βεβαίωση Κρεοπώλη Επιθυμητή προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικές αποδοχές,Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

QR code