Άτομο για Νυχτερινή Εξυπηρέτηση Πελατών - Ζάκυνθος Δήμος Ζακύνθου

10 Ιαν

Άτομο για Νυχτερινή Εξυπηρέτηση Πελατών - Ζάκυνθος

Δήμος Ζακύνθου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το πολυτελές συγκρότημα Porto Zante Villas Spa,  μέλος των Small Luxury Hotels of the World, ζητά για τη θερινή σεζόν: Νυχτερινή Εξυπηρέτηση Πελατών στη Ζάκυνθο.

Προφίλ υποψηφίου: Άντρας Ηλικία έως 30 ετών Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προσφέρονται: Διαμονή, διατροφή, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, πλήρης...
Κατηγορία: Τουρισμός
Τύπος απασχόλησης: Seasonal

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιουλ
Δήμος Ζακύνθου [Πολυτελές ξενοδοχείο]

Πολυτελές ξενοδοχείο στη Ζάκυνθο, ζητά για τη θερινή σεζόν Προσωπικό (Chef, A’ Μάγειρα κρύας, Β’ και Γ’ Μάγειρα  ζεστής και Βοηθό κρύας-ζεστής κουζίνας) για τη στελέχωση της κεντρικής κουζίνας Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες: Δυνατότητα παροχής υψηλού επιπέδου υπηρεσιών ΑνάλογηΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

25 Ιουλ
Δήμος Ζακύνθου [Lesante Collection]

Το ξενοδοχείο πολυτελείας Lesante Blu Exclusive Beach Resort, μέλος των Leading Hotels of the World, επιθυμεί να προσλάβει: Σερβιτόρο Α' Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία 2-4 ετών σε αντίστοιχη θέση Γνώση της αγγλικής γλώσσας Προϋπηρεσία σε κεντρικά εστιατόρια ξενοδοχείωνΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

12 Ιουλ

Ο όμιλος Lesante Collection Luxury Hotels Resorts (The Lesante The Lesante Blu), έχοντας ως στόχο την προσφορά υπηρεσιών και προϊόντος υψηλού επιπέδου, ψάχνει για τη σεζόν 2017 νέους και δυναμικούς συνεργάτες με απαραίτητη προϋπόθεση να είναι επαγγελματίες ξενοδοχοϋπάλληλοι και να έχουν μακροπρόθεσμη σχέση με την τουριστικήΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

03 Ιουλ

Ο όμιλος Lesante Collection Luxury Hotels Resorts (The Lesante The Lesante Blu) έχοντας ως στόχο την προσφορά υπηρεσιών και προϊόντος υψηλού επιπέδου, ψάχνει για τη σεζόν 2017 νέους και δυναμικούς συνεργάτες με απαραίτητη προϋπόθεση να είναι επαγγελματίες ξενοδοχοϋπάλληλοι και να έχουν μακροπρόθεσμη σχέση με την τουριστικήΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

13 Ιουλ

Το ξενοδοχείο πολυτελείας Lesante Blu Exclusive Beach Resort, μέλος των Leading Hotels of the World, επιθυμεί να προσλάβει Σερβιτόρο Α' Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία 2-4 έτη σε αντίστοιχη θέση Γνώση της αγγλικής γλώσσας Προϋπηρεσία σε κεντρικά εστιατόρια ξενοδοχείων ημιδιατροφήςΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code