Ζητειται μοδιστρα για κουρτινες Αθήνα

10 Ιαν

Ζητειται μοδιστρα για κουρτινες

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ζητειται μοδιστρα για ραφη κουρτινων.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:
Στοιχεία Επικοινωνίας:2106046813

Σχετικες Αγγελιες

29 Ιουν
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Εταιρία Παιδικών Ενδυμάτων]

Από εταιρία παιδικών ενδυμάτων ζητείται πεπειραμένη: Μοδίστρα για ραφή δειγμάτων σε σταθερά και ζέρσεϊ υφάσματα. Απαραίτητη προϋπόθεση η εμπειρία 5ετίας σε αντίστοιχη θέση. Ώρες επικοινωνίας από Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-20:00. Τηλ. επικοινωνίας: 211 105 7751, κα Μαριάννα. [Για να στείλετε το βιογραφικόΚατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Full

17 Ιουλ
Αθήνα [Φαρμακειο]

Ζητειται βοηθος φαρμακοποιου/αισθητικος Αρμοδιότητες:διαθεση για εξελιξη Απαραίτητα Προσόντα:επιθυμητη η προυπηρεσια Επιθυμητά Προσόντα:επικοινωνιακος/η Η εταιρία προσφέρει:σταθερο μισθο Στοιχεία Επικοινωνίας: etasidimou@gmail.com

03 Ιουλ
Αθήνα [ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΝΕΛΛΟΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ Αρμοδιότητες: ΜΑΘΗΜΑΤΑ-ΦΥΛΑΞΗ ΠΑΙΔΙΩΝ 10 ΚΑΙ 7 ΕΤΩΝ, ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ. Απαραίτητα Προσόντα: ΠΤΥΧΙΟ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ/ Ή ΜΗΤΡΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΤΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Στοιχεία Επικοινωνίας: info.stanellos@gmail.com, 2103839152.

17 Ιουλ

προωθηση παραφαρμακευτικων προιοντων Αρμοδιότητες:διαθεση για εξελιξη Απαραίτητα Προσόντα:επιθυμητη η προυπηρεσια Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:σταθερο μισθο Στοιχεία Επικοινωνίας: etasidimou@gmail.com

22 Ιουλ
Αθήνα [Christy`s shop]

Ζητείται αισθητικός-πωλήτρια από κατάστημα καλλυντικών στο Μοσχάτο για απογευματινή ημιαπασχόληση. Κατά προτίμηση με μπλοκάκι παροχής υπηρεσιών. Έναρξη συνεργασίας από Σεπτέμβρη. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: μπλοκάκι παροχής υπηρεσιών Η εταιρία προσφέρει: Στοιχεία Επικοινωνίας: 210-4810841

QR code