Υπαλληλος γραφειου με γνωση Βουλγαρικων και Αγγλικων Θεσσαλονίκη

10 Ιαν

Υπαλληλος γραφειου με γνωση Βουλγαρικων και Αγγλικων

Θεσσαλονίκη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητειται υπαλληλος για τουριστικο γραφειο στο τηλεφωνικο κεντρο σε Θεσσαλονικη και Μπανσκο με γνωσεις Βουλγαρικων, Ελληνικων και Αγγλικων και αντιστοιχη προυπηρεσια.

Για περισσοτερες πληροφοριες και αποστολη βιογραφικων στο cv@jobtrust.gr με θεμα Bulgarian Speaking Employee.

Σχετικες Αγγελιες

20 Απρ
Θεσσαλονίκη [ΔΩΡΟΝ advertising gifts]

Μόνιμη θέση εργασίας για γραφίστα και χειριστή ψηφιακών μηχανημάτων ΧΕROX, PLOTTER & LASER CO2 με προϋπηρεσία. Εταιρεία Εισαγωγών Εξαγωγών εκτυπώσεων και χονδρικής πώλησης Διαφημιστικών Δώρων,με έδρα την Θεσσαλονίκη, ζητεί Κυρία ή Κύριο 30 – 40 ετών,με προϋπηρεσία στην γραφιστική σε PC, με άριστη γνώση μετατροπής αρχείων MAC σε αρχεία για PC & στον χειρισμό μηχανημάτων PLOTTER ROLAND, XEROX & ΛΕΙΖΕΡ CO2. Η θέση είναι κατάλληλη μόνο για άτομα με ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ...

... Αγγλικών με ευχέρεια γραπτού & προφορικού λόγου, Office, Internet & χρήσης Η/Υ & δικτύων. Δεκτά θα γίνουν μόνο βιογραφικά από απoφοίτους ΤΕΙ ή ΙΕΚ κρατικών ή ιδιωτικών και μόνο με ανάλογη προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε ανάλογη θέση.
Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες:
• ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ Αγγλικών, προφορικό & γραπτό λόγο
• ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ χειρισμού PLOTTER & συναφών εκτυπωτικών & χαρακτικών μηχ/των.
• Άριστη γνώση όλων των σχεδιαστικών προγραμμάτων & κυρίως CorelDraw .cdr & Illustator για PC & μετατροπή προγραμμάτων από ΜAC σε pc.
• Άριστη γνώση του Οffice.
• Άριστη γνώση χρήσης Υπολογιστών, Ιnternet, Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε ανάλογη θέση εργασίας με ανάλογες αρμοδιότητες.
• Ανάλογες σπουδές, σε ΤΕΙ ή ΙΕΚ κρατικό ή ιδιωτικό.
• Άριστες ικανότητες γραπτής και προφορικής επικοινωνίας τόσο στα Ελληνικά όσο και στα Αγγλικά.
• Υπευθυνότητα, εργατικότητα, οργανωτικότητα, σημασία στην λεπτομέρεια, καλή μνήμη, ομαδικότητα & εξυπνάδα.
• Ευγένεια στην επικοινωνία & ευχέρεια λόγου.
• Ικανότητα οργάνωσης ευελιξίας και διαχείρισης χρόνου ακόμη και υπό πίεση .
Η εταιρία μας προσφέρει :
• Άμεση πρόσληψη με σύμβαση διάρκειας αορίστου χρόνου
• Πενθήμερη εργασία Δευτέρα – Παρασκευή με ωράριο εργασίας 9 – 5 μμ.
• Σταθερό μηνιαίο μισθό με ασφάλιση ΙΚΑ
Συστατικές επιστολές επιθυμητές.
Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι με τα απαραίτητα προσόντα μπορούν να στείλουν λεπτομερές βιογραφικό, στο email ndoron@otenet.gr.

Tags:

18 Απρ
Θεσσαλονίκη [biogr]

Υπάλληλος γραφείου ζητείται από ανώνυμη εταιρία στην ΒΙ.ΠΕ Σίνδου για το τμήμα εμπορικής διαχείρισης με εμπειρία τουλάχιστον 3ετών σε αντίστοιχη θέση. Απαραίτητα προσόντα: γνώση προγραμμάτων εμπορικής διαχείρισης E.R.P και άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας (πτυχίο proficiency). Κάτοχος Ι. Χ. αυτοκινήτου Αποστολή βιογραφικών: biogr.fert@gmail.com

29 Μαρ
Περιστέρι [DOCTORSLINE]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ LEADER – AGENTS ΓΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ

29 Μαρ

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ LEADER - AGENTS ΓΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ

04 Απρ
Κυψέλη

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Λογιστικού Γραφείου. Από Λογιστικό γραφείο στο κέντρο της Αθήνας (Πατησίων) ζητείται υπάλληλος για πεντάωρη καθημερινή και πρωινή απασχόληση.

QR code