Διανομέας Αθήνα

04 Ιαν

Διανομέας

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διανομέας , ζητείται από εταιρία παροχής υπηρεσιών, μόνιμη απασχόληση, παρέχεται ασφάλιση.

210 8848317 INFO@SCREATION.GR WWW.SCREATION

Σχετικες Αγγελιες

29 Μαρ
Πειραιώς [Ανώνυμη Εταιρία]

Ζητείται νεαρός έως 25 ετών ως Αποθηκάριος – Διανομέας Προϊόντων για μόνιμη πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα Β' κατηγορίας Απόφοιτος Λυκείου Δίπλωμα μοτοσυκλέτας Γνώσεις υπολογιστή Οργανωτικότητα και διάθεση για ομαδική εργασία Μισθός – παροχές: Βασικός μισθός ΤριμηνιαίοΚατηγορία: LogisticsΤύπος απασχόλησης: Full

23 Απρ
Πειραιάς [Η ΠΙΤΤΑ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Μισθός: 700,00€

29 Μαρ
Αθήνα [ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ]

Ζητείται διανομέας σε νέο κατάστημα φαστ φουντ / σουβλατζίδικο στα Εξάρχεια. Απαιτείται δικό του δίκυκλο, άδεια οδήγησης, γνώστης της περιοχής και του κέντρου

30 Μαρ
Αθήνα [Πρίγκιπας]

Ζητείται διανομέας σε ψητοπωλείο / σουβλατζίδικο στα Εξάρχεια. Απαιτείται δικό του δίκυκλο, εμπειρία, συνέπεια και να είναι γνώστης της περιοχής και του

29 Μαρ
Ανατολικής Αττικής [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008 στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωσηΚατηγορία: ΜεταφορέςΤύπος απασχόλησης: Project agreement

QR code