Διανομέας Αθήνα

04 Ιαν

Διανομέας

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διανομέας , ζητείται από εταιρία παροχής υπηρεσιών, μόνιμη απασχόληση, παρέχεται ασφάλιση.

210 8848317 INFO@SCREATION.GR WWW.SCREATION

Σχετικες Αγγελιες

28 Ιουν
Αθήνα [Εστίαση]

Ζητείται διανομέας σε χώρο εστίασης στο κέντρο της Αθήνας στην Ομόνοια. Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος μηχανής Όρεξη για εργασία Συνέπεια Προσφέρεται:

15 Ιουλ
Αθήνα [ΑRTISTI]

Διανομεας μεχρι 30χρ. Με δικο του μηχανακι ζητειται για αναψυκτηριο στο ελληνικο. Κατα προτιμηση να ειναι απο τριγυρω περιοχες. Είδος Εργασίας: Πλήρης

19 Ιουλ
Αθήνα [ΤΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΤΟΥ ΓΡΙΒΑ]

εριγραφή Θέσης:διανομεας Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Στοιχεία Επικοινωνίας: 2102793393

22 Ιουλ
Παλαιό Φάληρο [SIN Burger Bar]

Ζητείται διανομέας με δικό του μηχανάκι για εστιατόριο στο παλαιό

21 Ιουλ
Πάρος [Aegean gas]

Ζητειται ατομο με γνωσεις στη προωθηση προιοντων να αναλαβει πωληση κ διανομη προιοντων υγραεριου. Επαγγελματικος/οικιακος εξοπλισμος κουζινας, φιαλες υγραεριου. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Στοιχεία Επικοινωνίας: info@aegean-gas.gr 6976216325

QR code