Λογιστής Αθήνα

09 Ιαν

Λογιστής

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Eταιρία ζητεί να προσλάβει άτομο για το Λογιστήριο / Εσωτερικό Βοηθό Λογιστή *Οι υποψήφιοι,* οι οποίοι θα πρέπει να διαθέτουν τα ακόλουθα προσόντα: * 2

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

07 Μαι
Αθήνα [Oliveway ΑΒΕΕ]

Η εταιρεία μας, μια από τις ηγετικές εταιρείες στο χώρο της παραγωγής και της διάθεσης φυσικών καλλυντικών προϊόντων, αναζητά: Εσωτερικό Λογιστή. Βασικά

24 Μαι
Αθήνα [FACILITIES POWER]

Εταιρεία security, ζητεί λογιστή με εμπειρία στους Δημόσιους Διαγωνισμούς, για προετοιμασία των οικονομικών προσφορών, φυσική παρουσία στο άνοιγμα των δικαιολογητικών συμμετοχής & των οικονομικών προσφορών. Βιογραφικά στο email: facilitiespower@gmail.com

05 Μαι
Αθήνα [Όμιλος Εταιρειών]

Όμιλος Εταιρειών στην Αθήνα, με παραγωγικές και εξαγωγικές δραστηριότητες, ζητά για άμεση πρόσληψη Λογιστή / τρια

09 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία στον χώρο των τροφίμων]

Εταιρία στον χώρο των τροφίμων ζητεί Λογιστή με εμπειρία στην τήρηση βιβλίων 3ης κατηγορίας και καλή γνώση μηχανογραφημένης λογιστικής και εμπορικών προγραμμάτων. Αμοιβή αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

09 Μαι
Αθήνα [proson.gr]

Λογιστικό Γραφείο στην Αθήνα αναζητά Λογιστή/ρια. Προφίλ Υποψηφίων: - Απόφοιτος/η ΙΕΚ, ΤΕΙ, ΑΕΙ - Επαγγελματική εμπειρία σε: α) Κλείσιμο Ισολογισμού β)

QR code