Υπάλληλοι Υποδοχής Δήμος Κερκυραίων

09 Ιαν

Υπάλληλοι Υποδοχής

Δήμος Κερκυραίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η μεγαλύτερη ελληνική αλυσίδα σπα Aegeo Spas ζητεί για τη σεζόν 2017: Υπαλλήλους Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Διετής ξενοδοχειακή προϋπηρεσία (reception – guest relations) Άριστες ικανότητες επικοινωνίας και εμπειρία στις δημόσιες σχέσεις Άριστη γνώση Αγγλικών και γνώση Γερμανικών ή Γαλλικών Προσφέρονται:...
Κατηγορία: Τουρισμός
Τύπος απασχόλησης: Seasonal

Σχετικες Αγγελιες

04 Ιουλ
Δήμος Ρόδου [ALGOOS STUDY WORK AND TRAVEL LTD]

H εταιρία Algoos Study Work and Travel με 10 χρόνια προϋπηρεσία στον τομέα της διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού, εξελίσσεται και δημιουργεί νέες θέσεις εργασίας και αναζητεί Υπαλλήλους Υποδοχής και Υπαλλήλους Guest Relations με πολύ καλή γνώση της γερμανικής αλλά και της αγγλικής γλώσσας. Η εταιρία μαςΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

27 Ιουν
Δήμος Κω [BLUE LAGOON / PALAZZO DEL MARE]

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Blue Lagoon Resort στην Κω ζητεί: Yπάλληλο Υποδοχής Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος Λυκείου (πτυχίο A.E.I. ή Τ.Ε.Ι. θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν) Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση Αγγλικών και άριστη γνώση Γερμανικών ή ΓαλλικώνΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

19 Ιουλ
Δήμος Μήλου [Όμιλος εταιριών]

Όμιλος εταιριών με ξενοδοχείο στη Μήλο ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2017: Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος τουριστικής ή ανάλογης σχολής Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Άριστη γνώση υπολογιστών Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και διάθεση εξυπηρέτησης τωνΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

30 Ιουν
Δήμος Ρόδου [ALDEMAR]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Aldemar Resorts αναζητά για τα ξενοδοχεία της στη Ρόδο Υπάλληλο Υποδοχής Κωδικός θέσης: RECEPTION RHODES Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/-η τουριστικής σχολής Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Πολύ καλή γνώση της γαλλικής ήΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

19 Ιουλ
Δήμος Θήρας [ANDRONIS EXCLUSIVE]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Andronis Exclusive αναζητά για τα ξενοδοχεία της κατά τη σεζόν 2017: Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών κατά προτίμηση σε boutique ξενοδοχεία Απαραίτητη η γνώση Αγγλικών (γνώση άλλων ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί) Ικανότητα διαχείρισης προβλημάτωνΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code