Υπάλληλοι Υποδοχής Δήμος Κερκυραίων

09 Ιαν

Υπάλληλοι Υποδοχής

Δήμος Κερκυραίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η μεγαλύτερη ελληνική αλυσίδα σπα Aegeo Spas ζητεί για τη σεζόν 2017: Υπαλλήλους Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Διετής ξενοδοχειακή προϋπηρεσία (reception – guest relations) Άριστες ικανότητες επικοινωνίας και εμπειρία στις δημόσιες σχέσεις Άριστη γνώση Αγγλικών και γνώση Γερμανικών ή Γαλλικών Προσφέρονται:...
Κατηγορία: Τουρισμός
Τύπος απασχόλησης: Seasonal

Σχετικες Αγγελιες

24 Απρ
Δήμος Θήρας [PERIVOLAS]

Το ξενοδοχείο Perivolas 5* στην Οία Σαντορίνης ζητά να προσλάβει έμπειρους Υπαλλήλους Υποδοχής για τη reception. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Άριστη γνώση Η/Υ Γνώση ξενοδοχειακού προγράμματος Παρακαλώ αποστείλατε βιογραφικό με πρόσφατη φωτογραφία. [Για ναΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

06 Απρ
Δήμος Κερκυραίων [HIP COLLECTION / TRESOR HOTELS]

Το ξενοδοχείο Bella Mare 4* στην Κέρκυρα ζητά για την καλοκαιρινή σεζόν 2017: Υπάλληλο Υποδοχής/Receptionist Απαραίτητες προϋποθέσεις: Πτυχίο τουριστικής σχολής Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση ξενοδοχείου 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Άριστη γνώση Η/Υ, καλή γνώσηΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

18 Απρ
Δήμος Κω [KIPRIOTIS VILLAGE]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Κυπριώτη, που βρίσκεται στην Κω, ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2017: Υπαλλήλους Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος τουριστικής σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ξενοδοχειακές μονάδες 4* ή 5* άνω των 300 δωματίων στην Ελλάδα ή το εξωτερικό Άριστη γνώσηΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

10 Απρ
Δήμος Ρόδου [ALGOOS STUDY WORK AND TRAVEL LTD]

H εταιρία Algoos Study Work and Travel με 10 χρόνια προϋπηρεσία στον τομέα της διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού, εξελίσσεται και δημιουργεί νέες θέσεις εργασίας και αναζητεί Υπαλλήλους Υποδοχής και Υπαλλήλους Guest Relations με πολύ καλή γνώση της γερμανικής αλλά και της αγγλικής γλώσσας. Η εταιρία μαςΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

06 Απρ
Δήμος Θήρας [Ξενοδοχείο]

Receptionist (Υπάλληλοι Υποδοχής) Βοηθοί Ζητούνται από ξενοδοχείο στη Σαντορίνη για τη σεζόν 2017. Γνώση Αγγλικών, Γαλλικών, Ιταλικών θα θεωρηθεί προσόν. Παρέχεται διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 22860 81781Κατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code