Αισθητικοί / Μασέρ / Φυσικοθεραπευτές Δήμος Κερκυραίων

09 Ιαν

Αισθητικοί / Μασέρ / Φυσικοθεραπευτές

Δήμος Κερκυραίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η μεγαλύτερη ελληνική αλυσίδα σπα Aegeo Spas ζητεί για την καλοκαιρινή σεζόν 2017: Αισθητικούς – Μασέρ – Φυσικοθεραπευτές Προσόντα: Απόφοιτος ανάλογης σχολής Γνώση της αγγλικής γλώσσας (η γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα θεωρηθεί σημαντικό πλεονέκτημα) Εμπειρία επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητη...
Κατηγορία: Μόδα-Ομορφιά
Τύπος απασχόλησης: Seasonal

Σχετικες Αγγελιες

26 Μαι
Δήμος Ζακύνθου [AEGEO SPAS CMS]

Η μεγαλύτερη ελληνική αλυσίδα spas Aegeo Spas ζητεί για την καλοκαιρινή σεζόν 2017: Αισθητικούς / Μασέρ / Φυσικοθεραπευτές Προσόντα: Απόφοιτος ανάλογης σχολής Γνώση της αγγλικής γλώσσας (η γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα θεωρηθεί σημαντικό πλεονέκτημα) Εμπειρία επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητηΚατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

27 Απρ

Η μεγαλύτερη ελληνική αλυσίδα spa, Aegeo Spas ζητεί για την καλοκαιρινή σεζόν 2017: Αισθητικούς / Μασέρ / Φυσικοθεραπευτές Προσόντα: Απόφοιτος ανάλογης σχολής Γνώση της αγγλικής γλώσσας (η γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα θεωρηθεί σημαντικό πλεονέκτημα) Εμπειρία επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητηΚατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

27 Απρ

Η μεγαλύτερη ελληνική αλυσίδα σπα Aegeo Spas ζητεί για τη στελέχωση των καταστημάτων της την καλοκαιρινή σεζόν 2017: Μασέρ Προσόντα: Απόφοιτοι ανάλογης σχολής Γνώση της αγγλικής γλώσσας (η γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα θεωρηθεί σημαντικό πλεονέκτημα) Εμπειρία επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητηΚατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

18 Μαι
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Mykonos Suites ζητά να προσλάβει για τη σεζόν του 2017: Φυσικοθεραπευτή / Μασέρ Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η ανάλογης σχολής Γνώση Αγγλικών Προσφέρονται: Διαμονή και διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Συστάσεις και φωτογραφία απαραίτητα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,Κατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

20 Μαι
Δήμος Θήρας [MEDITERRANEAN BEACH]

Ο ξενοδοχειακός όμιλος Mediterranean Group of Hotels Santorini ζητεί   Μασέρ Απαραίτητα προσόντα: Προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση Γνώση ξένων γλωσσών Ευχάριστος χαρακτήρας Ομαδικό πνεύμα Προσφέρονται: Διαμονή και διατροφή Φιλικό περιβάλλον εργασίας [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code