Μασέρ Δήμος Κερκυραίων

09 Ιαν

Μασέρ

Δήμος Κερκυραίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η μεγαλύτερη ελληνική αλυσίδα σπα Aegeo Spas ζητεί για τη στελέχωση των καταστημάτων της την καλοκαιρινή σεζόν 2017: Μασέρ Προσόντα: Απόφοιτοι ανάλογης σχολής Γνώση της αγγλικής γλώσσας (η γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα θεωρηθεί σημαντικό πλεονέκτημα) Εμπειρία επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητη...
Κατηγορία: Μόδα-Ομορφιά
Τύπος απασχόλησης: Seasonal

Σχετικες Αγγελιες

26 Ιουν
Δήμος Ζακύνθου [AEGEO SPAS CMS]

Η μεγαλύτερη ελληνική αλυσίδα σπα Aegeo Spas ζητεί για τη στελέχωση των καταστημάτων της την καλοκαιρινή σεζόν 2017: Μασέρ Προσόντα: Απόφοιτοι ανάλογης σχολής Γνώση της αγγλικής γλώσσας (η γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα θεωρηθεί σημαντικό πλεονέκτημα) Εμπειρία επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητηΚατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

20 Ιουλ

Η μεγαλύτερη ελληνική αλυσίδα spas Aegeo Spas ζητεί για την καλοκαιρινή σεζόν 2017: Αισθητικούς / Μασέρ / Φυσικοθεραπευτές Προσόντα: Απόφοιτος ανάλογης σχολής Γνώση της αγγλικής γλώσσας (η γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα θεωρηθεί σημαντικό πλεονέκτημα) Εμπειρία επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητηΚατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

24 Ιουλ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Mykonos Suites ζητά να προσλάβει για τη σεζόν του 2017: Μασέρ Παραλίας (άνδρα) Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η ανάλογης σχολής Γνώση Αγγλικών Προσφέρονται: Διαμονή και διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Συστάσεις και φωτογραφία απαραίτητα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντεΚατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

06 Ιουλ
Δήμος Σιθωνίας [ACROTEL HOTELS & RESORTS]

Το ξενοδοχείο Athena Pallas Village επιθυμεί να προσλάβει: Αισθητικό και Μασέρ Απαραίτητα προσόντα: Ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5* Άπταιστη γνώση της Αγγλικής, απαραίτητη δεύτερη ξένη γλώσσα Παρέχονται: Διαμονή και γεύματα ΕυχάριστοΚατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

04 Ιουλ
Πανελλήνια [ALGOOS STUDY WORK AND TRAVEL LTD]

Aναζητούνται από την εταιρία μας για να εργαστούν σε Κύπρο και Ρόδο σε αλυσίδα με ξενοδοχεία 5 αστέρων που αντιπροσωπεύουμε: Μασέρ Προσφέρουμε: Αμέτρητες ευκαιρίες καριέρας και εξέλιξης Πολύ καλό εργασιακό περιβάλλον με σεβασμό στον πελάτη και τον εργαζόμενο. Μισθός πρακτικής 307€, μισθόςΚατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code