ΠΡΟΩΘΗΤΕΣ / ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ EVENTS & ΕΚΘΕΣΕΙΣ Αθήνα

08 Ιαν

ΠΡΟΩΘΗΤΕΣ / ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ EVENTS & ΕΚΘΕΣΕΙΣ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διαφημιστική ζητά υποψήφιους-ες ηλικίας έως 27 ετών, για συμμετοχή σε event & εκδηλώσεις στην Αθήνα.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν

Σχετικες Αγγελιες

29 Ιουν
Αθήνα [SENS CREATION]

Διαφημιστική ζητά υποψήφιες για Προώθηση Προϊόντων σε Super Market. Τύπος απασχόλησης : Μερικής Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες, όπως αποστείλουν Βιογραφικό

18 Ιουλ
Αθήνα [KICK]

Εταιρεία παροχής υπηρεσιών Below the Line με δραστηριότητα από το 2004 και πανελλαδική εμβέλεια, ζητά για λογαριασμό πελάτη της στην Αθήνα, *Προωθήτριες –

19 Ιουλ
Αθήνα [KICK S.A.]

Εταιρεία παροχής υπηρεσιών Below the Line, με δραστηριότητα από το 2004 και πανελλαδική εμβέλεια, ζητά για λογαριασμό πελάτη της στην Αθήνα, Προωθήτριες – Προωθητές (Promoters) για το διάστημα Άυγουστος- Σεπτέμβριος 2017. Προώθηση και πώληση προϊόντων τεχνολογίας σε καταστήματα ηλεκτρικών ειδών, εντός Αττικής. Αρμοδιότητες: Άτομα δυναμικά, εξωστρεφή και επικοινωνιακά Άτομα που μπορούν να προσεγγίσουν και να διαχειριστούν αποτελεσματικά τους πελάτες και...

... τις ανάγκες τους
Άτομα που μπορούν να λειτουργήσουν αποτελεσματικά στο χώρο των καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών συσκευών
Απαραίτητα Προσόντα: Άντρες – Γυναίκες 18-30 ετών
Η εταιρία προσφέρει: Καλό πακέτο αποδοχών
Ευκαιρίες εξέλιξης
Προοπτική σταθερής συνεργασίας
Μερική ή πλήρης απασχόληση
Ασφαλιστική κάλυψη
Στοιχεία Επικοινωνίας: kick@kickadv.gr, 210-2852911-13

Tags:

19 Ιουλ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [ALL ABOUT CONCEPT]

Εξειδικευμένη εταιρία στον χώρο του promotion ζητά να απασχολήσει για πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των ακριβών καλλυντικών – επιλεκτικής διανομής Έμπειρoυς-ες Προωθητές / Προωθήτριες Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 30 ετών Εμπειρία σε προωθήσεις – πωλήσεις  Ευελιξία καιΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

25 Ιουλ
Πανελλήνια [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 17 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, εταιρίας που δραστηριοποιείται στο χώρο των S/Market ζητά: Προωθήτριες–Προωθητές για προώθηση προιόντων σε χώρο S/Market (ΗR 29168) Προσόντα: Άτομα δυναμικά,Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

QR code