ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Χαλκίδα

06 Ιαν

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

Χαλκίδα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Επώνυμη Εταιρεία με Οικιακό Εξοπλισμό & έδρα στο Σχηματάρι (Αθήνα), ζητά να προσλάβει Σύμβουλο Πωλήσεων ηλικίας έως 35 ετών για τον εκθεσιακό της χώρο.

Η

Σχετικες Αγγελιες

01 Ιουλ
Χαλκίδα [ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΟΙΚΙΑΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ]

Ανώνυμη Εισαγωγική Εταιρεία με Οικιακό Εξοπλισμό & έδρα στο Σχηματάρι, ζητά δυναμικά στελέχη για το τμήμα Πωλήσεων , στον εκθεσιακό της χώρο. Τύπος

29 Ιουν
Πανελλήνια [Εμπορική εταιρία]

Μεγάλη εμπορική εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο των δερμοκαλλυντικών αναζητά: Σύμβουλο Πωλήσεων Φαρμακείου με έδρα την Αθήνα. Περιγραφή θέσης: Προώθηση των προϊόντων της εταιρίας και επίτευξη στόχων πωλήσεων σε ανατεθειμένη περιοχή ευθύνης στην Αττική. Απαραίτητα προσόντα:Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

13 Ιουλ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [BEST CAR]

H Best car αε, επίσημος διανομέας και εξουσιοδοτημένος επισκευαστής Opel, ζητά για άμεση πρόσληψη Σύμβουλο Πωλήσεων Αυτοκινήτων Η Best Car ΑΕ στο πλαίσιο της ανάπτυξης της δραστηριότητας πώλησης καινούριων και μεταχειρισμένων αυτοκινήτων, ζητά για άμεση πρόσληψη Σύμβουλο Πωλήσεων Αυτοκινήτων.Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

30 Ιουν

Μεγάλη εμπορική εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο των δερμοκαλλυντικών αναζητά: Σύμβουλο Πωλήσεων Φαρμακείου με έδρα τη Θεσσαλονίκη. Περιγραφή θέσης: Προώθηση των προϊόντων της εταιρίας και επίτευξη στόχων πωλήσεων σε ανατεθειμένες περιοχές ευθύνης στη Θεσσαλονίκη και στη βόρειαΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

13 Ιουλ
Δήμος Ηρακλείου [AEGEO SPAS CMS]

Το κέντρο θαλασσοθεραπείας «Thalasso», της αλυσίδας Aegeo Spas, στο Ηράκλειο Κρήτης, ζητά να προσλάβει για 8ωρη απασχόληση: Leader / Σύμβουλο Πωλήσεων Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία σε πωλήσεις παροχής υπηρεσιών, τουλάχιστον ενός έτους Καλή γνώση Αγγλικών Ηλικία 30-45 ετών Προσφέρουμε: 12Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

QR code