Λογιστής για εργοστάσιο στα ΟΙΝΟΦΥΤΑ Οινόφυτα

08 Ιαν

Λογιστής για εργοστάσιο στα ΟΙΝΟΦΥΤΑ

Οινόφυτα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η IN GROUP η μεγαλύτερη Ελληνική εταιρεία απασχόλησης ανθρώπινου δυναμικού, πιστοποιημένη σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008 στον τομέα εύρεσης και

Σχετικες Αγγελιες

01 Ιουλ
Οινόφυτα [JUMBO]

Ζητάμε για το τμημα του e-shop στα Οιν όφυτα call center agents ΣΑΝ CALL CENTER AGENT ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΗ/ΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ : Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων

07 Ιουλ
Δυτικής Αττικής [METRO]

Η ΜΕΤΡΟ Α.Ε.Β.Ε. στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης της εμπορικής δραστηριότητάς της επιθυμεί να προσλάβουμε στη γενική διεύθυνση logistics: Υπεύθυνο Βάρδιας Τμήματος Αποστολών και Επιστροφών Τυπικά προσόντα υποψηφίου: Κάτοχος πτυχίου Α.Ε.Ι ή Τ.Ε.Ι (κατά προτίμηση με εξειδίκευση στον τομέα logistics)Κατηγορία: LogisticsΤύπος απασχόλησης: Full

30 Ιουν
Αθήνα [TRENKWALDER]

Η εταιρεία μας, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλη εταιρία στην περιοχή των Οινοφύτων, αναζητά: Υπάλληλο Αποθήκης

06 Ιουλ
Δήμος Τανάγρας [Βιομηχανία Τροφίμων]

Βιομηχανία Τροφίμων με παραγωγικές εγκαταστάσεις στην ευρύτερη βιομηχανική περιοχή Οινοφύτων - Βοιωτίας, ζητεί να προσλάβει: Προϊστάμενο Παραγωγής Η θέση αναφέρεται στον διευθυντή εργοστασίου. Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΑΤΕΙ μηχανολόγου μηχανικού ή μηχανολόγου παραγωγής ήΚατηγορία: ΠαραγωγήΤύπος απασχόλησης: Full

30 Ιουν
Δήμος Τανάγρας [TRENKWALDER JOBCENTRES HELLAS SA]

Η Trenkwalder JobCentres Hellas για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης εταιρίας στην περιοχή των Οινοφύτων, αναζητά: Υπάλληλο Αποθήκης Απαραίτητα προσόντα: Κάτοικος κοντινών περιοχών Απόφοιτος Λυκείου Επαγγελματισμός και συνέπεια Κάτοχος Ι.Χ. Προσφέρονται: Σταθερός μισθός Ασφάλιση Ευκαιρίες καριέραςΚατηγορία: LogisticsΤύπος απασχόλησης: Full

QR code