Λογιστής για εργοστάσιο στα ΟΙΝΟΦΥΤΑ Οινόφυτα

08 Ιαν

Λογιστής για εργοστάσιο στα ΟΙΝΟΦΥΤΑ

Οινόφυτα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η IN GROUP η μεγαλύτερη Ελληνική εταιρεία απασχόλησης ανθρώπινου δυναμικού, πιστοποιημένη σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008 στον τομέα εύρεσης και

Σχετικες Αγγελιες

07 Απρ
Δήμος Τανάγρας [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008 στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής ελληνικής εταιρίας,Κατηγορία: ΠαραγωγήΤύπος απασχόλησης: Project agreement

13 Απρ
Δυτικής Αττικής [METRO]

Η ΜΕΤΡΟ Α.Ε.Β.Ε. στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης της εμπορικής δραστηριότητάς της επιθυμεί να προσλάβουμε στη γενική διεύθυνση logistics: Υπεύθυνο Βάρδιας Τμήματος Αποστολών και Επιστροφών Τυπικά προσόντα υποψηφίου: Κάτοχος πτυχίου Α.Ε.Ι ή Τ.Ε.Ι (κατά προτίμηση με εξειδίκευση στον τομέα logistics)Κατηγορία: LogisticsΤύπος απασχόλησης: Full

06 Απρ
Δήμος Τανάγρας [EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS]

Βιομηχανία διελάσεως αλουμινίου ζητά για άμεση πρόσληψη: Τεχνικό Πωλήσεων Ο ενδιαφερόμενος που θα επιλεγεί θα εκπαιδευτεί στην έδρα της εταιρίας (Οινόφυτα Βοιωτίας) και στη συνέχεια θα στελεχώσει την εμπορική δ/νση με στόχο την ανάπτυξη των πωλήσεων. Απαιτούμενα προσόντα: Εμπειρία στον κλάδοΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

12 Απρ

Βιομηχανία διελάσεως αλουμινίου ζητά για άμεση πρόσληψη: Τεχνικό Πωλήσεων Ο ενδιαφερόμενος που θα επιλεγεί θα εκπαιδευτεί στην έδρα της εταιρίας (Οινόφυτα Βοιωτίας) και στη συνέχεια θα στελεχώσει την εμπορική διεύθυνση με στόχο την ανάπτυξη των πωλήσεων. Απαιτούμενα προσόντα: Εμπειρία στονΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

06 Απρ
Δήμος Μυκόνου [BELVEDERE]

Το ξενοδοχείο Belvedere στη Μύκονο ζητά Βοηθό Λογιστή – Λογίστρια με εξειδίκευση στη μισθοδοσία για εποχιακή απασχόληση. Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο Λογιστικής Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. Τριετής εργασιακή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση (κατά προτίμηση στον ξενοδοχειακό τομέα) Εξοικείωση και εμπειρία σεΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code