Διανομείς Αθήνα

05 Ιαν

Διανομείς

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Domino’s Pizza Greece, η πρώτη εταιρεία στο κόσμο στο delivery πίτσας, επιθυμεί να προσλάβει Διανομείς για το δίκτυο των καταστημάτων της στην Αττική.

Σχετικες Αγγελιες

27 Απρ
Αθήνα [ΟΜΙΛΟΣ GOODY'S - EVEREST]

Επώνυμη αλυσίδα εστίασης αναζητά Διανομείς (Delivery) , με επιθυμητή εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση, για το δίκτυο των καταστημάτων της στην Αττική.

27 Απρ
Αθήνα [Goody's-Everest]

Ο Όμιλος εταιρειών Goody's-Everest αναζητά διανομείς για το δίκτυο των καταστημάτων του στην Αττική. Απαραίτητα προσόντα: * Απολυτήριο λυκείου * Δυνατότητα

28 Απρ
Αθήνα [SENS CREATION]

Διαφημιστική ζητά - για λογαριασμό εμπορικής εταιρείας - διανομείς για έντυπα στην περιοχή Αθηνών. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν

16 Μαι
Αθήνα [S CREATION]

Διανομείς Έλληνες ζητούνται από όμιλο εταιριών για πρωινή απασχόληση. Μισθός, ασφάλιση. Τηλ.: 210

28 Απρ

Διαφημιστική ζητά - για λογαριασμό ομίλου εταιρειών - διανομείς για πρωινή απασχόληση . Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν Βιογραφικό Σημείωμα

QR code