ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Θεσσαλονίκη

05 Ιαν

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Θεσσαλονίκη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητουμε για μονιμη εργασια σε εταιρια μελετων κ κατασκευων Πολιτικο η Αρχιτεκτονα Μηχανικο.

Απαραιτητη προυπηρεσια σε εκδοση αδειων δομησης, αδειων λειτουργιας καταστηματων, ΠΕΑ, αυθαιρετα, τοπογραφικά κλπ.

Αψογη γνωση archicad, artlandis, building studio civiltech, inflow inventory, καθως και office.

Δεν είναι απαραιτητη η αδεια ασκησεως επαγγελματος ούτε η εγγραφη στο ΤΣΜΕΔΕ.

Πρεπει να εχει δικο του οχημα κ να κατοικει στην Θεσσαλονικη.

Παρεχεται ικανοποιητικη αμοιβη και extras.

Η γνώση βουλγαρικων θα εκτιμηθεί.

Βιογραφικα στο recruitment@enetate.com.

Υπευθυνη επικοινωνιας: κα Γιουλη 6948400301

Σχετικες Αγγελιες

04 Ιουλ
Πανελλήνια [Τεχνική/Ενεργειακή Εταιρία]

Τεχνική/Ενεργειακή Εταιρία ζητά Μηχανολόγο Μηχανικό ή Ηλεκτρολόγο ή Πολιτικό Μηχανικό Απαραίτητα προσόντα: Καλή γνώση σχεδιαστικού προγράμματος autocad Εμπειρία σε εκπόνηση μελετών Η/Μ εγκαταστάσεων Εμπειρία σε εκπόνηση περιβαλλοντικών μελετών Εμπειρία σε ενεργειακό σχεδιασμό ΕπιθυμητάΚατηγορία: ΜηχανικοίΤύπος απασχόλησης: Full

30 Ιουν
Πανελλήνια [METRO]

Η εταιρία -στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής της- δημιουργεί νέες θέσεις εργασίας και αναζητά: Διπλωματούχο Αρχιτέκτονα ή Πολιτικό Μηχανικό υπεύθυνο για τον σχεδιασμό, τον προγραμματισμό και την επίβλεψη ανακαινίσεων των καταστημάτων της σε όλη την Ελλάδα. Απαραίτητα προσόντα:Κατηγορία: ΜηχανικοίΤύπος απασχόλησης: Full

10 Ιουλ
Δήμος Θήρας [Κατασκευαστική Εταιρία]

Κατασκευαστική εταιρία στη Σαντορίνη που ειδικεύεται στα ξενοδοχεία ζητά Αρχιτέκτονα ή Πολιτικό Μηχανικό Προϋπόθεση: Δυνατότητα διαμονής στη Σαντορίνη για μεγάλα χρονικά διαστήματα Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη απασχόληση Διαμονή και διατροφή Πολύ καλό πακέτο αποδοχών Δυνατότητα εξέλιξηςΚατηγορία: ΜηχανικοίΤύπος απασχόλησης: Full

28 Ιουν

Η εταιρία στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής της δημιουργεί νέες θέσεις εργασίας και αναζητά: Ηλεκτρολόγο ή Μηχανολόγο Μηχανικό με έδρα τα κεντρικά μας γραφεία στην Αθήνα, ο οποίος θα ασχολείται με τη σύνταξη Η-Μ μελετών για νέα κτίρια ή για ανακαινίσεις υφισταμένων, καθώς με την έκδοσηΚατηγορία: ΜηχανικοίΤύπος απασχόλησης: Full

06 Ιουλ
Περιφερειακή ενότητα Κυκλάδων [proson.gr]

Ζητείται από τεχνική εταιρεία στην Πάρο πολιτικός μηχανικός - εργοδηγός για μόνιμη εργασία. Απαραίτητη προϋπηρεσία 15 έτη, γνώση Αγγλικών και Η/Υ

QR code