05 Ιαν

Εξυπηρέτηση πελατών-Γραμματεία πωλήσεων (Πρακτική Άσκηση)

Ανατολικής Αττικής
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία γραφικών τεχνών Λυχνία Α.Ε. ζητά να καλύψει θέση πρακτικής άσκησης για τελειόφοιτους Τ.Ε.Ι. (γραφικών τεχνών, διοίκησης επιχειρήσεων, marketing κ.λπ.): Εξυπηρέτηση Πελατών – Γραμματεία Πωλήσεων Απαραίτητα προσόντα: Τελειόφοιτος Τ.Ε.Ι./Α.Ε.Ι. Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Χειρισμός...
Κατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - Administration
Τύπος απασχόλησης: Practice

Σχετικες Αγγελιες

16 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία προώθησης πωλήσεων]

Στελέχη Πωλήσεων Εξυπηρέτησης Πελατών Νέοι / νέες για διαφημιστική εταιρία Αναζητούνται και επιλέγονται άμεσα 3 νέα και φιλόδοξα άτομα με επικοινωνιακές ικανότητες έως 30 ετών για διαφημιστική εταιρία στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Οι υποψήφιοι που θα επιλεχθούν θα συμμετέχουν σε διαφημιστικές

14 Απρ
Καλλιθέα [Intertranslations]

ΦΟΙΤΗΤΕΣ TEI_ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ Η Intertranslations Ltd., εταιρία παροχής υπηρεσιών επικοινωνίας με ηγετική θέση στην Ελληνική αγορά

10 Απρ
Ανατολικής Αττικής [Boutique ξενοδοχείο]

Boutique ξενοδοχείο στη Βουλιαγμένη ζητά άτομα για πρακτική άσκηση στη θέση: Μάγειρας [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

07 Απρ
Αθήνα [ΩΘΗΣΗ]

Στελέχη Εξυπηρέτησης Πελατών και Τηλεφωνικών Πωλήσεων - 4ωρη απασχόληση Η ΩΘΗΣΗ Α.Ε. είναι μία από τις πιο δυναμικά αναπτυσσόμενες εταιρείες παροχής

05 Απρ
Αθήνα [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Η εταιρία Plegmanet, επίσημος συνεργάτης της Wind, ασχολείται με την προώθηση τηλεφωνικών πωλήσεων με απευθείας επικοινωνία με τον τελικό καταναλωτή. Λόγω των αυξανόμενων επιχειρηματικών της αναγκών, αναζητά δυναμικούς και ενθουσιώδεις συνεργάτες και επιθυμεί να προσλάβει άμεσα για τα Σεπόλια: