05 Ιαν

Εξυπηρέτηση πελατών-Γραμματεία πωλήσεων (Πρακτική Άσκηση)

Ανατολικής Αττικής
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία γραφικών τεχνών Λυχνία Α.Ε. ζητά να καλύψει θέση πρακτικής άσκησης για τελειόφοιτους Τ.Ε.Ι. (γραφικών τεχνών, διοίκησης επιχειρήσεων, marketing κ.λπ.): Εξυπηρέτηση Πελατών – Γραμματεία Πωλήσεων Απαραίτητα προσόντα: Τελειόφοιτος Τ.Ε.Ι./Α.Ε.Ι. Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Χειρισμός...
Κατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - Administration
Τύπος απασχόλησης: Practice

Σχετικες Αγγελιες

11 Σεπ
Ανατολικής Αττικής [ΑΡΓΩ ΑΕΒΕ]

Η εταιρία ΑΡΓΩ, που δραστηριοποιείται στην παραγωγή και εμπορία πλαστικών ειδών συσκευασίας επιθυμεί να προσλάβει: Υπεύθυνο Εξυπηρέτησης Πελατών O κατάλληλος υποψήφιος, που θα έχει την ευθύνη διαχείρισης πελατολογίου σε Ελλάδα και εξωτερικό, θα πρέπει να πληροί τα ακόλουθα προσόντα: Πτυχίο

04 Σεπ
Αθήνα [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Η εταιρία Plegmanet, επίσημος συνεργάτης της Wind, ασχολείται με την προώθηση τηλεφωνικών πωλήσεων με απευθείας επικοινωνία με τον τελικό καταναλωτή. Λόγω των αυξανόμενων επιχειρηματικών αναγκών της αναζητά δυναμικούς και ενθουσιώδεις συνεργάτες και επιθυμεί να προσλάβει άμεσα για τα Σεπόλια

02 Σεπ
Παλλήνη [WatchMeOn]

*Η εταιρία WatchMeOn στο πλαίσιο εταιρικής κοινωνικής υπευθυνότητας προσφέρει θέση εργασίας για την γραμματειακή υποστήριξη σε τελειόφοιτους σπουδαστές ΤΕΙ &

31 Αυγ
Κολωνάκι

ΖΗΤΕΙΤΑΙ υπάλληλος πλήρους απασχόλησης, πτυχιούχος, με άνεση στην επικοινωνία, γνώσεις Η/Υ, αγγλικής γλώσσας και κάτοχος μεταφορικού μέσου , αμοιβή 700€ ,

31 Αυγ
Ανατολικής Αττικής [SOFITEL Athens Airport]

Το ξενοδοχείο Sofitel Athens Airport προκηρύσσει την παρακάτω θέση πρακτικής άσκησης και προσκαλεί τους ενδιαφερόμενους/ες να υποβάλουν την υποψηφιότητά τους για τη θέση: Στελέχη για Πρακτική Άσκηση στα Επισιτιστικά Τμήματα Κωδικός: IFB Η πρακτική άσκηση θα πραγματοποιηθεί στα επισιτιστικά τμήματα και