Αρτοποιός Πανελλήνια

05 Ιαν

Αρτοποιός

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητεί για τα καταστήματά της, άτομα για τη θέση: Αρτοποιός Γενική Περιγραφή θέσης: Eίναι υπεύθυνος για την παρασκευή των αρτοπαρασκευασμάτων σύμφωνα με τα πρότυπα, χρονοδιαγράμματα και συνταγές του...
Κατηγορία: Εστίαση
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

29 Ιουν
Πανελλήνια [LOUKOU DONUTS LTD]

Η εταιρία Loukou Donuts Ltd., πρωτοπόρος κυπριακή εταιρία στον χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής, ζητά να προσλάβει: Αρτοποιό Kαθήκοντα: Διασφαλίζει το βέλτιστο ποιοτικά αποτέλεσμα. Είναι συνεπής στην τήρηση των παραγωγικών διαδικασιών. Ενεργεί σύμφωνα με τους κανόνες και τις αξίες τηςΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

23 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρος εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 18 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στα πλαίσια της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Αρτοποιό στην ανατολική Θεσσαλονίκη. Προσόντα: Απόφοιτος σχολής αρτοποιίας καιΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

23 Ιουν
Ανατολικής Αττικής [APOLLONION BAKERY]

Ζητείται Αρτοποιός από μεγάλη αρτοβιομηχανία. Περιοχή: Κορωπί   Προφίλ υποψηφίων: Προϋπηρεσία και εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Ομαδικό πνεύμα Επαγγελματισμός Δεξιότητες επικοινωνίας Ηλικίας έως 40 ετών Η εταιρία προσφέρει: Άριστο περιβάλλον εργασίας Ασφαλιστική κάλυψη Ι.Κ.Α. ΣυνεχήΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

28 Ιουν
Βόρειος Τομέας Αθηνών [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΝ ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση: Αρτοποιό με προϋπηρεσία γιαΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

28 Ιουν
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία "ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΝ ΑΒΕΕ", διαθέτοντας ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για τα καταστήματά της, για πλήρη απασχόληση:  Αρτοποιό με προϋπηρεσία Προφίλ Υποψηφίων:Κατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

QR code