Σερβιτόροι-ες Κεντρικός Τομέας Αθηνών

05 Ιαν

Σερβιτόροι-ες

Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητεί για τα καταστήματά της: Σερβιτόρους και Σερβιτόρες Γενική Περιγραφή θέσης: Η θέση αυτή συμβάλλει στην επιτυχία του PAUL με το να παρέχει εξαιρετική εξυπηρέτηση σε όλους τους πελάτες μας,...
Κατηγορία: Εστίαση
Τύπος απασχόλησης: Full

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

28 Ιουν
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [MADEL FOOD LTD]

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας – ζαχαροπλαστικής αναζητεί για τα καταστήματά της: Σερβιτόρους και Σερβιτόρες Γενική περιγραφή θέσης: Η θέση αυτή συμβάλλει στην επιτυχία του PAUL παρέχοντας εξαιρετική εξυπηρέτηση σε όλους τους πελάτες μας, προσφέρειΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

28 Ιουν
Αθήνα [MADEL FOOD LTD]

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας – ζαχαροπλαστικής αναζητεί για τα καταστήματά της: Σερβιτόρους και Σερβιτόρες

29 Ιουν
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο στην Αθήνα ζητά: Σερβιτόρους/ρες για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση Αγγλικών Άριστη ικανότητα στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις Διάθεση για νέες γνώσεις και εξέλιξη [ΓιαΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

19 Ιουλ
Βόρειος Τομέας Αθηνών [APOLLONION BAKERY]

Η εταιρία "Απολλώνιον ΑΒΕΕ", πρωτοπόρος στον κλάδο της, διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας. Στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει για την περιοχή του Χολαργού: Σερβιτόρους Προφίλ υποψηφίου: Απαραίτητη προϋπηρεσία στονΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

28 Ιουν

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει στο κατάστημά της στα Βριλήσσια  για πλήρη απασχόληση: Σερβιτόρους/ρες με προϋπηρεσία.Κατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

QR code