Μάγειρας Α’ Κεντρικός Τομέας Αθηνών

05 Ιαν

Μάγειρας Α’

Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητεί για τα καταστήματά της άτομα για τη θέση του: Μάγειρα Α’ Γενική Περιγραφή θέσης: Eίναι υπεύθυνος για την παρασκευή όλης της γκάμας του προσφερόμενου menu σύμφωνα με τα πρότυπα, χρονοδιαγράμματα...
Κατηγορία: Εστίαση
Τύπος απασχόλησης: Full

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

29 Μαρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [MADEL FOOD LTD]

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας – ζαχαροπλαστικής αναζητεί για τα καταστήματά της άτομα για τη θέση: Μάγειρα Α΄ Γενική περιγραφή θέσης: Eίναι υπεύθυνος για την παρασκευή όλης της γκάμας του προσφερόμενου menu σύμφωνα με τα πρότυπα, τα χρονοδιαγράμματαΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

Tags:

18 Απρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [EAT AT MILTON'S]

Το εστιατόριο Eat at Milton's ακολουθεί σταθερά την επιτυχημένη πορεία του στον χώρο της εστίασης συνεχίζοντας τις διεθνείς συνεργασίες του με βραβευμένους chefs με τις υψηλές γαστρονομικές τεχνικές τους και τη δημιουργικότητά τους να είναι και πάλι πρωταγωνιστές. Αν επιθυμείτε να εργαστείτε σε έναΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

13 Απρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Ανώνυμη Εταιρία]

Ζητείται Σεφ - Μάγειρας για κουζίνα ιδιωτικής κλινικής, για να αναλάβει τη λειτουργία της κουζίνας. Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώσεις συστημάτων διαχείρισης ασφαλείας και υγιεινής τροφίμων (HACCP) Ευελιξία- ομαδικότητα - προσαρμοστικότητα - επικοινωνία - οργανωτικότητα ΓνώσηΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

28 Μαρ
Νότιος Τομέας Αθηνών [HYTRA]

To εστιατόριο Hytra, βραβευμένο με ένα αστέρι Michelin και Χρυσό Σκούφο, το οποίο στεγάζεται στη Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών, ζητά: Μάγειρα Α' Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματική εμπειρία Εμπειρία σε εστιατόρια a la carte Πτυχίο τουριστικής σχολής (επιθυμητό) Προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο 5* (επιθυμητό) ΕυχάριστηΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

20 Απρ
Πανελλήνια [Εστιατόριο Glaros by the sea]

1 θέση Μάγειρα α' και 1 θέση Μάγειρα β' Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: γνώση Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: πολύ καλούς όρους εργοδότησης αναλόγως προσόντων Στοιχεία Επικοινωνίας: Γ. Καμαρλίγγος email : kamarlingos@cytanet.com.cy Tel: 0035799638684

QR code