Λογιστής - Θεσσαλονίκη Δήμος Θεσσαλονίκης

04 Ιαν

Λογιστής - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λογιστής - ACC 0401 - Θεσσαλονίκη Περιγραφή: Μεγάλη βιομηχανία στην ευρύτερη περιοχή του Ν.

Θεσσαλονίκης, αναζητά έμπειρο Λογιστή για την υποστήριξη των λογιστικών εργασιών της εταιρίας.

Καθήκοντα θέσης: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα ασχοληθεί με καθήκοντα κοστολόγησης, γενικής και αναλυτικής...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

21 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MANPOWER]

Meet the future. Η ManpowerGroup για λογαριασμό τεχνικής εταιρίας-πελάτη της αναζητά: Λογιστή Περιγραφή εργασίας: Διαχείριση μισθοδοσίας Εμπορική διαχείριση και καταχώριση λογιστικών εγγραφών Ταμειακή διαχείριση, τράπεζες, αξιόγραφα Επικοινωνία και συνεργασία με αλλά τμήματα και προμηθευτές ΣύνταξηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

09 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Παρασκευαστής-τρια • Βοηθός Μικροβιολόγου – Θεσσαλονίκη Κωδικός θέσης: MED 1703 Γνωστό μικροβιολογικό εργαστήριο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης αναζητά έμπειρο-η βοηθό μικροβιολόγου • παρασκευαστή-τρια για πλήρη απασχόληση. Καθήκοντα θέσης: Ο κατάλληλος-η υποψήφιος θα αναλάβει μεταξύ άλλωνΚατηγορία: ΥγείαΤύπος απασχόλησης: Full

20 Απρ

Σχεδιαστής Μηχανολογικού Εξοπλισμού (TEC 0501), Θεσσαλονίκη Περιγραφή: Καταξιωμένη εταιρία ρομποτικών εφαρμογών για βιομηχανίες τροφίμων αναζητά Σχεδιαστή Μηχανολογικού Εξοπλισμού. Καθήκοντα θέσης: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα ασχοληθεί με την καταγραφή απαιτήσεων πελατών για τον κατάλληλοΚατηγορία: ΜηχανικοίΤύπος απασχόλησης: Full

06 Απρ

Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων Κωδικός: MED 2403 • Θεσσαλονίκη Γνωστό μικροβιολογικό εργαστήριο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης αναζητά έμπειρο-η τεχνολόγο ιατρικών εργαστηρίων για πλήρη απασχόληση. Καθήκοντα θέσης: Ο/Η κατάλληλος-η υποψήφιος θα αναλάβει μεταξύ άλλων τη διενέργεια αιμοληψιώνΚατηγορία: ΥγείαΤύπος απασχόλησης: Full

18 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη ως Best Workplace 2017, αναζητά για το τμήμα της επιστημονικής ομάδας στη Θεσσαλονίκη: Λογιστή / Φοροτεχνικό Κωδ. :THESS.EP.OM Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος οικονομικής κατεύθυνσης Α.Ε.Ι. ή A.Τ.Ε.Ι. Άριστη γνώσηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

QR code