Πωλήτριες Αθήνα

04 Ιαν

Πωλήτριες

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αλυσίδα καταστημάτων καλλυντικών ζητεί κοπέλες ως πωλήτριες, 5ήμερη μόνιμη εργασία, βασικός μισθός και ασφάλιση.

210 8848319 (www.screation.gr

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιουλ
Αθήνα [Gini group]

Αλυσίδα καταστημάτων στο χώρο της μόδας για το κατάστημα στο κέντρο της Αθήνας , αναζητά πωλήτριες έως 35 ετών , για συνεργασία. Απαραίτητα Προσόντα:

13 Ιουλ
Αθήνα [Φούρνος]

Φούρνος μεγάλος σε στάση μετρό, ζητεί πωλήτριες-baristes-ταμίες για πλήρης μόνιμη απασχόληση, προσφέρεται κυλιόμενο ωράριο. Απαραίτητα προσόντα: Όρεξη για

14 Ιουλ
Αθήνα [LINO HOME]

Η εταιρεία μας, μία από τις αναπτυσσόμενες Ελληνικές αλυσίδες καταστημάτων στα λευκά είδη, αναζητά για τη στελέχωση των καταστημάτων της: Πωλητές / Πωλήτριες

04 Ιουλ
Αθήνα [Parabita]

« ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ/ ΠΩΛΗΤΕΣ » Προσόντα Υποψηφίων Εργασιακή εμπειρία 2-4 ετών στο χώρο των καταστημάτων λιανικής (προϋπηρεσία σε γυναικεία είδη θα προτιμηθεί).

29 Ιουν
Αθήνα [Αλυσίδα υποδημάτων]

Πωλήτριες ζητούνται απο μεγάλη αλυσίδα υποδημάτων. Τα καταστήματα απασχόλησης είναι: Μαρούσι Αχαρνών Χαλάνδρι Σπάτα Χαλκίδα Αιγάλεω

QR code