Ζητείται πωλητής Νέα Ιωνία

04 Ιαν

Ζητείται πωλητής

Νέα Ιωνία
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΗΣ delivery σε τυροπιτάδικο στη Νέα Ιωνία για πρωινό ωράριο.

, 09:00-15...

Σχετικες Αγγελιες

20 Απρ
Αθήνα [ROSHEN HELLAS]

πωλητής χονδρικής Αρμοδιότητες:Πώληση χύμα καραμέλες και σοκολάτες Απαραίτητα Προσόντα:Η εμπειρία σε εταιρείες TULIP, ΛΑΒΔΑΣ,ΚΟΚΟΣ,OSCAR Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Μισθός και bonus με κάλυψη μηναίων στόχων πωλήσεων Στοιχεία Επικοινωνίας: roshengr@gmail.com

02 Απρ
Αθήνα [AVR Group]

ΕΜΠΟΡΙΚΗ εταιρεία ζητά πωλητή/τρια με προυπηρεσία στο χώρο για μόνιμη συνεργασία. Απαραίτητη η κατοχή Ι.Χ. Παρέχεται αμοιβή, έξοδα κίνησης, άμεσες απολαβές

13 Απρ
Αθήνα [K.I. TAOYΣΙΑΝΗΣ ΑΕ]

KI TAOYΣΙΑΝΗΣ ΑΕ ΓΕΝ.ΑΝΤΙΠΡ. ΕΛΛΑΔΟΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ SITE: www.taousianis.gr ΠΩΛΗΤΗΣ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ ΠΩΛΗΤΗΣ χονδρικής με μισθό - ποσοστά, για το

27 Απρ
Δήμος Κω [MANPOWER]

B2C Εξωτερικός Πωλητής/τρια – Κως Έχεις δραστήρια και ενεργητική προσωπικότητα; Διαθέτεις ένα δίκτυο επαφών που ανυπομονείς να αξιοποιήσεις; Επιθυμείς να εργαστείς με σταθερό μηνιαίο μισθό και ευέλικτο ωράριο; Η ManpowerGroup Greece για λογαριασμό εταιρίας-leader στον κλάδο της αναζητά B2C εξωτερικό πωλητήΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

24 Απρ
Δήμος Πατρέων [MANPOWER]

B2C Εξωτερικός Πωλητής-τρια (Πάτρα) Είσαι δραστήρια και ενεργητική προσωπικότητα; Διαθέτεις ένα δίκτυο επαφών που ανυπομονείς να αξιοποιήσεις; Επιθυμείς να εργαστείς με σταθερό μηνιαίο μισθό και ευέλικτο ωράριο; Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό εταιρίας leader στον κλάδο της, αναζητά B2C ΕξωτερικόΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

QR code