Λογιστής Δυτικής Αττικής

02 Ιαν

Λογιστής

Δυτικής Αττικής
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Randstad Hellas αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, βιομηχανίας με διεθνή παρουσία, Λογιστή Αρμοδιότητες: Καταχωρήσεις παραστατικών στο ERP της εταιρίας (αγορών, εξόδων, εισπράξεων, πληρωμών) Εμπορική διαχείριση (έκδοση και καταχώρηση τιμολογίων) Εκτέλεση διαδικασίας κοστολόγησης Προετοιμασία...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Παραγωγική εταιρία τροφίμων με έντονα εξαγωγικό προσανατολισμό αναζητά έμπειρο Λογιστή με έδρα τη Θεσσαλονίκη για τις ανάγκες της εύρυθμης χρηματοοικονομικής λειτουργίας της εταιρίας. Κωδικός: ACC 1306 Καθήκοντα θέσης: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα αναλάβει τη διαχείριση των εργασιών τουΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

07 Ιουλ
Ανατολικής Αττικής [GEORGIOU BAGS]

Η βιομηχανία εύκαμπτης πλαστικής συσκευασίας GFP – Georgiou Flexible Packaging αναζητά να προσλάβει ένα άτομο για την κάλυψη της θέσης: Λογιστής Α' Τάξης Προφίλ υποψήφιου-ας: Πτυχίο ΑΕΙ Προϋπηρεσία 5-10 έτη σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση MS Office, E.R.P., Internet, e-mail Γνώση φορολογικής και εργατικής νομοθεσίας ΕυχέρειαΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

10 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [BEAUTY SPOT]

Ζητείται λογιστής-στρια με γνώσεις και εμπειρία πάνω στο κομμάτι των τιμολογίων, πωλήσεις,αγορές ,εσόδων και εξόδων. Απαραίτητη η προϋπηρεσία και καλή χρήση του υπολογιστή 4ωρη πενθήμερη εργασία. Αποστολή βιογραφικών στο cv.bspot@gmail.com http://www.b-spot.gr/

23 Ιουν
Δήμος Καλαμάτας [EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS]

Βιομηχανία που κατέχει ηγετική θέση στον χώρο της διέλασης αλουμινίου ζητά για άμεση πρόσληψη: Λογιστή για την αποθήκη προϊόντων της εταιρίας στην περιοχή της Καλαμάτας. Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. χρηματοοικονομικής κατεύθυνσης Τήρηση βιβλίων Γ' κατηγορίας Εμπειρία στηνΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

05 Ιουλ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Εξωτερικός Συνεργάτης - Λογιστής Περιγραφή ευθυνών: Οργάνωση και συντονισμός της ομαλής λειτουργίας λογιστικών διαδικασιών Εβδομαδιαίες αναφορές στη χρηματοοικονομική ομάδα της μητρικής εταιρίας Παρακολούθηση εισπρακτέων λογαριασμών Διαχείριση χρημάτων, έλεγχος τραπεζικούΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

QR code