Λογιστής Δυτικής Αττικής

02 Ιαν

Λογιστής

Δυτικής Αττικής
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Randstad Hellas αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, βιομηχανίας με διεθνή παρουσία, Λογιστή Αρμοδιότητες: Καταχωρήσεις παραστατικών στο ERP της εταιρίας (αγορών, εξόδων, εισπράξεων, πληρωμών) Εμπορική διαχείριση (έκδοση και καταχώρηση τιμολογίων) Εκτέλεση διαδικασίας κοστολόγησης Προετοιμασία...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

21 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MANPOWER]

Meet the future. Η ManpowerGroup για λογαριασμό τεχνικής εταιρίας-πελάτη της αναζητά: Λογιστή Περιγραφή εργασίας: Διαχείριση μισθοδοσίας Εμπορική διαχείριση και καταχώριση λογιστικών εγγραφών Ταμειακή διαχείριση, τράπεζες, αξιόγραφα Επικοινωνία και συνεργασία με αλλά τμήματα και προμηθευτές ΣύνταξηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

19 Απρ
Πανελλήνια [Μεγάλη εταιρία]

Μεγάλη εταιρία στον χώρο του επαγγελματικού επίπλου αναζητεί: Λογιστή/τρια για εργασία εντός της ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου στη Θεσσαλονίκη. Αρμοδιότητες – καθήκοντα: Έλεγχος και καταχώριση τιμολογίων Έκδοση δελτίων αποστολής Συμφωνία υπολοίπων Γραμματειακή υποστήριξη παραγωγής Προφίλ υποψηφίου:Κατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

10 Απρ
Δήμος Σερρών [Βιομηχανία]

Βιομηχανία στη ΒΙ.ΠΕ Σερρών επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της: Λογιστή Αποθήκης Άνοιγμα κωδικών, διαχείριση τεχνικών προδιαγραφών Έλεγχος λογιστικών αποθηκών – διαχείριση – συμφωνία κινήσεων Έλεγχος αποθηκών υποκαταστημάτων ΈλεγχοςΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

18 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη ως Best Workplace 2017, αναζητά για το τμήμα της επιστημονικής ομάδας στη Θεσσαλονίκη: Λογιστή / Φοροτεχνικό Κωδ. :THESS.EP.OM Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος οικονομικής κατεύθυνσης Α.Ε.Ι. ή A.Τ.Ε.Ι. Άριστη γνώσηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

07 Απρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [COSMETIC DERMA MEDICINE]

To Cosmetic Derma Medicine Group, η πιο σύγχρονη κλινική Αισθητικής, Δερματολογίας, Πλαστικής Χειρουργικής και Μεταμόσχευσης μαλλιών, αναζητεί Λογιστή για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Ανωτέρας/Ανωτάτης Εκπαίδευσης Άριστη Γνώση Microsoft Οffice Επιθυμητή η γνώση λογιστικού προγράμματος ΑccountantΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

QR code