Άτομα για Delivery - Θεσσαλονίκη Δήμος Θεσσαλονίκης

01 Ιαν

Άτομα για Delivery - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από τα Ζαχαροπλαστεία ‘’Τερκενλής’’.

ζητούνται Άτομα για Delivery για τη στελέχωση των καταστημάτων μας στη Θεσσαλονίκη για μόνιμη απασχόληση.

Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα δικύκλου Κάτοχος μηχανής (άριστη λειτουργική κατάσταση) Ηλικίας 20-30 ετών Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά...
Κατηγορία: Μεταφορές
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα Ζαχαροπλαστεία ‘’Τερκενλής’’. ζητούνται Άτομα για Delivery για τη στελέχωση των καταστημάτων μας στη Θεσσαλονίκη για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα δικύκλου Κάτοχος μηχανής (άριστη λειτουργική κατάσταση) Ηλικίας 20-30 ετών Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφοράΚατηγορία: ΜεταφορέςΤύπος απασχόλησης: Full

21 Ιουλ

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Άτομα για Delivery για τη στελέχωση των καταστημάτων μας στη Θεσσαλονίκη και για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα δικύκλου Κάτοχος μηχανής (άριστη λειτουργική κατάσταση) Ηλικίας 20-30 ετών Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά   [Για ναΚατηγορία: ΜεταφορέςΤύπος απασχόλησης: Full

12 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρος εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 18 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στα πλαίσια της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Υπάλληλο Delivery για το κατάστημα της Περαίας. Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος μηχανής ΔίπλωμαΚατηγορία: Εξωτερικές ΕργασίεςΤύπος απασχόλησης: Full

21 Ιουλ

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλή ζητούνται: Οδηγοί / Πωλητές Καταστήματος για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής Ηλικία έως 30 ετών Ευελιξία ωραρίου Επαγγελματική συμπεριφορά Επικοινωνιακές ικανότητες   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

03 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία Προώθησης]

Άτομα για Διαφημιστική Εταιρία Η εταιρία μας είναι μία νεοσύστατη διαφημιστική εταιρία και στo πλαίσιo της ανάπτυξής της επιλέγει 3 φιλόδοξα άτομα έως 30 ετών, άμεσα διαθέσιμα, με επικοινωνιακό και ευχάριστο χαρακτήρα, με προϋπηρεσία ή χωρίς, για τη στελέχωση των τμημάτων της. Η εταιρία μαςΚατηγορία: Μάρκετινγκ - Δημόσιες ΣχέσειςΤύπος απασχόλησης: Full

QR code