Άτομα για Delivery - Θεσσαλονίκη Δήμος Θεσσαλονίκης

01 Ιαν

Άτομα για Delivery - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από τα Ζαχαροπλαστεία ‘’Τερκενλής’’.

ζητούνται Άτομα για Delivery για τη στελέχωση των καταστημάτων μας στη Θεσσαλονίκη για μόνιμη απασχόληση.

Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα δικύκλου Κάτοχος μηχανής (άριστη λειτουργική κατάσταση) Ηλικίας 20-30 ετών Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά...
Κατηγορία: Μεταφορές
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

27 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Άτομα για Delivery για τη στελέχωση των καταστημάτων μας στη Θεσσαλονίκη και για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα δικύκλου Κάτοχος μηχανής (άριστη λειτουργική κατάσταση) Ηλικίας 20-30 ετών Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά   [Για ναΚατηγορία: ΜεταφορέςΤύπος απασχόλησης: Full

28 Απρ

Από τα Ζαχαροπλαστεία ‘’Τερκενλής’’. ζητούνται Άτομα για Delivery για τη στελέχωση των καταστημάτων μας στη Θεσσαλονίκη για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα δικύκλου Κάτοχος μηχανής (άριστη λειτουργική κατάσταση) Ηλικίας 20-30 ετών Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφοράΚατηγορία: ΜεταφορέςΤύπος απασχόλησης: Full

28 Απρ

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλή ζητούνται: Οδηγοί / Πωλητές Καταστήματος για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής Ηλικία έως 30 ετών Ευελιξία ωραρίου Επαγγελματική συμπεριφορά Επικοινωνιακές ικανότητες   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

20 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στην πλατεία Αν. Παραμάνα 22 – Θέρμη, ζητά άτομα ηλικίας 20-35 ετών για τις θέσεις: α. service (με εμπειρία) β. delivery. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Φαξ: 2410Κατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

24 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρος εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής, με οργανωμένο δίκτυο 18 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στα πλαίσια της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Υπάλληλο Delivery για το κατάστημα της Περαίας Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος μηχανής ΔίπλωμαΚατηγορία: Εξωτερικές ΕργασίεςΤύπος απασχόλησης: Full

QR code